Експерти розповіли, чому не можна заряджати смартфон до 100%


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

Експерти розповіли, чому не можна заряджати смартфон до 100%

Експерти пояснили, чи дійсно користувачам краще відмовитися від звички заряджати свій смартфон до 100%. Існує думка, що підтримувати рівень заряду оптимально в межах 20-80%.

Постійною необхідністю заряджати смартфон людина витрачає ресурс акумулятора, розрахованого на певну кількість циклів. В результаті батарея втрачає свій ресурс і починає працювати менш ефективно.

Насправді, якщо не дозволяти акумулятора розряджатися нижче 20% і заряджатися вище 80%, він витратить не весь цикл, а якусь його частину. У той же час деякі експерти не бачать сенсу в такій практиці з сучасними пристроями.

Навіть якщо заряджати смартфон повністю кожен день, ресурсу батареї вистачить на 1,5 року. Якщо ж робити це через день, то мова може йти взагалі від трьох років. Нерідко через цей час людина і зовсім змінює свій девайс на новий.

Крім того, при зарядці не до кінця користувач хоч і скорочує знос, але в підсумку просто змушений заряджати смартфон частіше. Спростовують фахівці і думка, що можна “перезарядити” девайс, оскільки за один раз він не втратить більше ніж одного циклу.

Источник: vsviti.com.ua

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • sergeo60 закріпив та зробив важливою темі

Це дуже погана звичка: чому заряджати телефон усю ніч небезпечно

 

Акумулятор мобільного телефону дуже важливий, тому що забезпечує хорошу роботу вашого смартфона. Щоб ваша батарея не вийшла з ладу раніше часу, варто дотримуватися деяких правил. Наприклад, потрібно намагатися уникати нічних зарядок, і далі ми розповімо чому.

На перший погляд, звичка поставити мобільний телефон на зарядку на ніч здається невинною і дозволяє повністю зарядити смартфон, проте є дещо "але", пише santeplus.

Чому не можна заряджати мобільний телефон уночі

Заряджання пристрою протягом ночі може призвести до пошкодження акумулятора мобільного телефону, оскільки він буде перевантажений протягом багатьох годин навіть після досягнення 100%. Крім того, деякі акумулятори вночі можуть нагріватися та споживати більше електроенергії.

Отже, згодом батарея зношується, що знижує термін її служби і, отже, продуктивність вашого смартфона. Випадкова нічна зарядка не вплине на його термін служби, але якщо ви будете робити це постійно, то не дивуйтеся, чому ваш гаджет погано тримає заряд.

Источник: telegraf.com.ua

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись