Експерти розповіли, чому не можна заряджати смартфон до 100%


sergeo60

Рекомендованные сообщения

 

Експерти розповіли, чому не можна заряджати смартфон до 100%

Експерти пояснили, чи дійсно користувачам краще відмовитися від звички заряджати свій смартфон до 100%. Існує думка, що підтримувати рівень заряду оптимально в межах 20-80%.

Постійною необхідністю заряджати смартфон людина витрачає ресурс акумулятора, розрахованого на певну кількість циклів. В результаті батарея втрачає свій ресурс і починає працювати менш ефективно.

Насправді, якщо не дозволяти акумулятора розряджатися нижче 20% і заряджатися вище 80%, він витратить не весь цикл, а якусь його частину. У той же час деякі експерти не бачать сенсу в такій практиці з сучасними пристроями.

Навіть якщо заряджати смартфон повністю кожен день, ресурсу батареї вистачить на 1,5 року. Якщо ж робити це через день, то мова може йти взагалі від трьох років. Нерідко через цей час людина і зовсім змінює свій девайс на новий.

Крім того, при зарядці не до кінця користувач хоч і скорочує знос, але в підсумку просто змушений заряджати смартфон частіше. Спростовують фахівці і думка, що можна “перезарядити” девайс, оскільки за один раз він не втратить більше ніж одного циклу.

Источник: vsviti.com.ua

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • sergeo60 pinned и featured this тему

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...