Главное отличие облачного видеонаблюдения от локального


Рекомендованные сообщения

96167177_3327730733945502_81349623197183

 

Розповідаючи про свою послугу «Відеоспостереження», ми завжди починаємо з відмінностей двох її конфігурацій: локальної та хмарної ☁️ Для багатьох користувачів це нова інформація, а деякі вважають хмарною будь-яку систему, до якої можна підключатися віддалено. Давайте розбиратися, в чому принципова відмінність 👇

Хмарна система відеоспостереження відрізняється від традиційної локальної форматом зберігання даних. Користувачі звикли тримати архів на відеореєстраторі - пристрої, який приймає дані з камер і зберігає їх на жорсткому диску

Обробка відеопотоку в цьому випадку виконується реєстратором і комп'ютером, з якого користувач підключається до системи. При використанні хмарної системи відеозаписи зберігаються в дата-центрах, а обробка і стиснення сигналу виконуються потужними серверами.

Це дозволяє реалізувати функції розумного пошуку, розпізнавання облич, автомобільних номерів, налаштування тривожних зон, ліній і сповіщень. Також для хмарних систем працює спеціальне ПЗ, яке дозволяє зручно відстежувати всю необхідну інформацію з телефону, планшета і комп'ютера.

Більше про переваги сучасного відеоспостереження у нашому блозі ➡️ https://bit.ly/2YKQIhl

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...