• 0

Як покращити Wi-Fi вдома?


Вопрос

 

wi-fi.jpg?resize=696%2C360&ssl=1
 

Слабкий Wi-Fi сигнал – одна з найпоширеніших проблем, яка виникає в Інтернет-користувачів. Здебільшого саме неякісне Wi-Fi з’єднання є причиною низької швидкості Інтернету, перебоїв і «гальмування» під час роботи. 

Лайфхак №1: правильне місце для роутера

Пам’ятайте, що сигнал поширюється прямо від маршрутизатора до пристрою, і все, що трапляється на його шляху, може впливати на потужність, – електродроти, стіни, двері, дзеркала тощо.
Ніколи не розташовуйте роутер в закритих місцях і не “замикайте” в шафі, якщо ви хочете мати пристойний сигнал. Також не найкраща ідея ставити маршрутизатор у коридорі. Оптимальним буде місце, рівновіддалене від приміщень, де вам необхідний Wi-Fi.

Лайфхак №2: двохдіапазонний роутер

Можливо, ваш маршрутизатор застарів. В такому випадку якість з’єднання може значно поліпшити нове сучасне обладнання, здатне працювати у двох частотних діапазонах — 2,4 ГГц і 5 ГГц.
Більшість роутерів за замовчуванням працюють на частоті 2,4 ГГц — так само, як і більшість побутових приладів, наприклад мікрохвильовки, радіоняні, Bluetooth, системи відеоспостереження тощо. Якщо ви будете використовувати мережу 5 ГГц, це зменшить “зашумленість” ефіру, забезпечить вищу швидкість і кращу захищеність від перешкод. Однак враховуйте, що при цьому зона покриття сигналом буде меншою.
Також важливо, щоб і мобільний гаджет міг працювати в цьому діапазоні. Частота 5 Ггц сумісна з iPhone, починаючи з 5-ї серії, і низкою інших пристроїв. Чи підтримує діапазон 5 ГГц ваш гаджет, можна дізнатися в його технічних характеристиках.

Лайфхак №3: Wі-Fi-ретранслятор

Ці недорогі пристрої можна знайти практично в будь-якому магазині комп’ютерної техніки. Називатися вони можуть по-різному: ретранслятори, репітери або повторювачі. Здебільшого вони дуже компактні — досить увімкнути в розетку в приміщенні, де Wi-Fi мережа ще є, але якість прийому сигналу низька, і проблема вирішена.
Принцип дії у ретрансляторів однаковий: пристрій приймає Wi-Fi сигнал від роутера, копіює інформацію про мережу і створює її “дублікат” з аналогічним паролем. Таким чином відбувається розширення покриття і посилення Wi-Fi-сигналу.
Всі пристрої потрібно буде авторизувати в новій мережі. Надалі ви можете підключати гаджети до тієї мережі, від якої сигнал сильніший. Найчастіше це доведеться робити вручну. В разі, якщо сигнал від роутера буде повністю втрачено, підключення до ретранслятора відбуватиметься автоматично.

Лайфхак №4: Mesh-система

Найсучасніший і найзручніший спосіб розширити зону покриття Wi-Fi. Ця система складається з кількох однакових компактних пристроїв і дозволяє забезпечити оптимальне покриття у квартирі або в будинку двома діапазонами, створюючи єдину Wi-Fi мережу і безшовний роумінг між точками. 

Таку систему дуже просто налаштувати через мобільний додаток. Достатньо підключити і налаштувати одну точку, позначити наявність другої, третьої і так далі. Надалі вони в автоматичному режимі розподіляють між собою клієнтів і навантаження. Єдиний недолік такої системи — відносно висока вартість.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 0

У меня на стене в частном доме висит обычный TP-Link рогами в низ 😃 Стена выходит на дорогу. Интересно то, что от стены до дороги метра 2 wi-fi не добивает, а вглубь двора метров 10-15 бьет точно 😃 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Ну вот и все! Мой TP-Link начал подвисать, может из-за того что висел вверх ногами🤔 Вообщем перелапатила кучу сайтов с роутерами. Решила сделать выбор в пользу Xiaomi Mi WiFi Router 4a Во-первых он мне понравился по дизайну, такой беленький 🙂 а во-вторых отзывы по нему не плохие. А у кого-то был такой что скажете?

Изменено пользователем sergeo60
Редактирование по причине размещения запрещённых ссылок
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Я думаю, что сейчас дома удобнее различные МЭШ системы устанавливать, т.к. этим можно и высокоскоростное подключение без провода обеспечить, и места много она не занимает, да и в принципе экономичнее обходится. Поэтому я себе домой такой вот неплохой МЭШ.... установил, и полностью доволен. 

Подробности - в личку.

Изменено пользователем sergeo60
Удалена часть сообщения из-за рекламы
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить на вопрос...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...