Tesla показала, як автопілот запобігає зіткненням з неуважними пішоходами


Рекомендованные сообщения

 

Tesla показала, як автопілот запобігає зіткненням з неуважними пішоходами

Керівник відділу штучного інтелекту та комп’ютерного зору Tesla Андрій Карпаті опублікував відеозаписи екстреного гальмування Tesla Autolipot в реальних умовах. Вперше відео було показано в лютому на конференції Scaled Machine Learning Conference, але у вільному доступі з’явилося тільки зараз, повідомляє Electrek.

У серії роликів показано, як електромобілі Tesla під управлінням штучного інтелекту вчасно зупиняються, щоб уникнути зіткнення з неуважними пішоходами. Коментуючи роботу своєї компанії з розвитку автоматичної системи керування автомобілем Ілон Маск заявив, що в аспекті безпеки на дорозі автопілот перевершить людину-водія, оскільки він не здатний відволікатися.

Про розробку Tesla Autopilot говорять постійно, але один з найменш відомих аспектів напівавтономної системи допомоги водієві полягає в тому, що вона забезпечує ряд функцій безпеки, які Tesla включає безкоштовно у всіх автомобілях.

Источник: processer.media

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...