Телевизор не только для ТВ


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

87451056_3130602313658346_12808761910367

 

Купуючи розумний телевізор 🖥 або медіаплеєр, глядачі часто не зважають на те, що тепер можуть не тільки дивитися кабельне ТБ. Зазвичай максимумом використання інтерактивності стає Youtube. Хочемо запропонувати декілька альтернативних варіантів з використання телевізора:

1. Перегляд мультимедіа. Якщо ви хочете подивитися фото з відпустки, відео від друзів або просто кіно, підключіть телевізор до компʼютера за допомогою HDMI-кабелю / по Wi-Fi. У налаштуваннях екранів на компʼютері потрібно обрати екран ТБ і зробити його основним монітором. У налаштуваннях ТБ/приставки потрібно активувати приймання сигналу з HDMI-виходу.
2. Онлайн кінотеатри. Youtube та Netflix — найпоширеніші у світі. В нашій країні також дивляться Megogo та Ivi. Зазвичай Smart TV та приставки працюють на Android, тож потрібно просто мати Google-акаунт, завантажувати додатки через Play Market, підписуватися та насолоджуватися улюбленими шоу, серіалами та кіно.
3. Інформування та навчання. Якщо ми почали говорити про додатки, ви можете знайти такі, що навчатимуть вас мові, сповіщатимуть про погоду, зберігатимуть теку ваших улюблених рецептів, читатимуть аудіокниги та показуватимуть краєвиди з усього світу. Дійсно, все це є доступним і для смартфонів, і для компʼютерів, однак кожен додаток зазвичай зручніше використовувати на певному девайсі.
4. Ігри, спорт та розваги. Неважливо, що використовуються, ігрова консоль, ноутбук або черговий додаток з маркета, телевізор добре підійде для того, щоб грати. Сучасні ігри можна контролювати джойстиком, клавіатурою з мишею та навіть пультом.

Не забувайте про спортивні активності біля телевізора. Тримаючи у руках смартфон з акселерометром, можна буде покататися на лижах, надерти віртуальні вуха злочинцю та навіть відчути себе танцюристом диско або балериною. Чому б ні? 1f642.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • sergeo60 закріпив темі

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись