5 причин установить видеонаблюдение


Рекомендованные сообщения

86276761_3104254009626510_85330129609293

 

Хмарне відеоспостереження є одним з кращих способів убезпечити свій бізнес і оптимізувати бізнес-процеси. Це досягається завдяки:

🔷 Психологічний фактор
Сама наявність камери відеоспостереження на об'єкті, що охороняється може зупинити шахраїв від вчинення протиправних дій, адже кожен рух буде чітко зафіксовано і стане вагомим доказом при звинуваченнях. Крім того, по кадрах відеозапису можна ідентифікувати особу або скласти фоторобот.

🔷 Підвищення ефективності
Спостерігаючи за роботою співробітників і аналізуючи їх поведінку можна підвищити продуктивність праці, уникнути витоку інформації або суперечностей між співробітниками й керівництвом, безпідставних звинувачень і судових розглядів. Крім того, відеоспостереження дозволить зробити оцінку купівельного попиту до тієї чи іншої групи товарів.

🔷 Швидке вирішення спірних ситуацій
Наявність відеозапису допоможе уникнути незаслужених звинувачень і часто вирішити спірну ситуацію без звернення до суду. Це, частіше за все, відноситься до випадків, коли необхідно довести відсутність фактів псування чужого майна працівниками сфери послуг, а також засвідчити якість і терміни виконаних робіт.

🔷 Контроль безпеки бізнес-процесів
Установка камер відеоспостереження і застосування відеоаналітики підвищує безпеку співробітників шляхом блискавичного реагування на позаштатні ситуації (наприклад, збройний напад) або зовсім запобігає такі. Контроль за співробітниками й сторонніми особами зменшить ймовірність внутрішніх розкрадань.

🔷 Душевний спокій
Очевидно, що замовивши й встановивши систему відеоспостереження, Ви перестанете переживати за власне майно та підлеглих і знайдете спокій. Стане легко оперативно реагувати на будь-яку позаштатну ситуацію, швидко й ефективно вирішувати цілий ряд проблем, а головне можна дистанційно керувати практично процесами.

ℹ️ Тож не зволікайте та замовляйте наше хмарне відеоспостереження, щоб ваш бізнес було завжди у безпеці, а його ефективність завжди росла.
Деталі: http://bit.ly/2SHyKI3

*обладнання оплачується окремо

 

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • sergeo60 pinned и featured this тему
  • 2 months later...

Я не совсем согласна со вторым пунктом. Мне бы не очень понравилось если во время работы за мной следили. Мне кажется это больше похоже на место заключение, чем на рабочее место. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...