Как бесплатно перейти на Windows 10


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

82592032_3050951274956784_89889067227393

А ми нагадуємо, що Microsoft з 14 січня припинила підтримку Windows 7. Це не означає, що ОС перестане працювати зовсім, але оновлюватися вона більше не буде.

Замість цього у вас є можливість безкоштовно перейти на Windows 10. Для цього потрібно виконати наступні дії:
🔹 Зробити резервну копію всіх важливих документів, даних і програм;
🔹 Перейти до відповідного розділу сайту Microsoft (http://bit.ly/2ueTK08) для завантаження Windows 10;
🔹 Натиснути на кнопку «Завантажити образ зараз», звантажити та запустити додаток;
🔹 Далі потрібно вибрати пункт «Оновити цей комп'ютер зараз»;
🔹 Після вказання необхідних налаштувань щодо збереження даних користувача почнеться процедура установки Windows 10;
🔹 Коли процес оновлення завершиться, користувач отримає цифрову ліцензію для Windows 10. Перевірити її можна тут: «Налаштування» > «Оновлення та безпека»> «Активація».

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • sergeo60 закріпив темі

Пользователи Windows 7 всё ещё могут бесплатно перейти на Windows 10

 

Пользователи Windows 7 всё ещё могут бесплатно перейти на Windows 10

Microsoft официально прекратила поддержку Windows 7 в январе этого года, а значит, для данной ОС больше не выпускаются обновления безопасности. Сетевые источники сообщают, что в настоящее время пользователи Windows 7 всё ещё могут обновить бесплатно программную платформу до Windows 10, несмотря на то, что официально это предложение стало неактуальным несколько лет назад.

Это означает, что, если у вас есть действующая лицензия Windows 7 или Windows 8.1, вы можете получить Windows 10 бесплатно, вместо того, чтобы платить за обновление $120. Источник отмечает, что, скорее всего в Microsoft знают об этой лазейке, но предпочитают оставлять её открытой, чтобы повысить долю пользователей, которые работают с Windows 10.

Для успешного обновления программной платформы потребуется скачать и установить на свой ПК утилиту Media Creation Tool. После её запуска нужно выбрать опцию обновления с сохранением пользовательских файлов. После завершения обновления и подключения устройства к сети Интернет будет активирована цифровая лицензия Windows 10. Источник отмечает, что для чистой установки Windows 10 данный способ не подходит. Даже если вам удастся установить Windows 10 с помощью упомянутой утилиты, позднее ОС может лишиться лицензии, и вы не сможете получать обновления.

Согласно последнему отчёту ресурса Netmarketshare, который отслеживает уровень глобального распространения операционных систем и браузеров, доля Windows 10 в апреле составила 56,08 %, тогда как месяцем раньше она была равна 57,34 %. Что касается Windows 7, то данная платформа в отчётном периоде была установлена на 25,59 % устройств.

Источник: 3dnews.ru

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Эх, не успел,  пока работала, обновлялась - я и не думал переходить. А теперь поздно....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Microsoft розповіла, коли припинить підтримку Windows 10

 

Microsoft розповіла, коли припинить підтримку Windows 10

Поки Windows 11 неспішно поширюється комп’ютерами користувачів, Microsoft планує “смерть” попередньої версії операційної системи, Windows 10. Компанія оголосила дату припинення її підтримки.

Зазначимо, що Windows 10 і досі вважається відносно свіжою та актуальною операційною системою. Тому ще кілька найближчих років нею можна буде користуватися й отримувати оновлення безпеки. Після цього випускатимуться хіба що екстрені патчі з усуненням критично небезпечних уразливостей, якщо такі будуть знайдені.

Підтримка Windows 10 у всіх редакціях (Home, Pro та Pro Education та Pro for Workstations) буде завершена через три роки – у жовтні 2025.

Для отримання оновлень до цього терміну необхідно встановити свіжу версію операційної системи, оскільки більш ранні збірки Windows 10 втратять підтримку набагато швидше:

21H1 – 13 грудня 2022 року.
21H2 – 13 червня 2023 року.

20H2 вже не оновлюється з травня цього року.

Зараз компанія Microsoft зосереджена на розвитку Windows 11, тому не додає до Windows 10 нових можливостей, а лише усуває баги та вразливості, періодично випускаючи патчі.

Источник: inshe.tv

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підтримка Windows 10 версії 21H1 завершується

 

Патч-вівторок цього місяця означає припинення підтримки Windows 10 версії 21H1, також відомої як оновлення за травень 2021 року. Усі випуски більше не отримуватимуть накопичувальних оновлень із виправленнями помилок, патчами безпеки та іншими покращеннями.

Microsoft випустила Windows 10 21H1 у травні 2021 року. Це було незначне оновлення функції лише з двома помітними змінами: підтримкою кількох камер для Windows Hello та покращеною продуктивністю Windows Defender Application Guard (WDAG) і служби групової політики Windows Management Instrumentation (WMI) (GPSVC). Не було нових функцій для звичайних споживачів, оскільки Microsoft була зайнята підготовкою Windows 11 до публічної презентації.

Як і всі версії Windows, випущені в першій половині року, Windows 10 21H1 отримала лише 18 місяців підтримки. Наступник версії 21H1, 21H2, підтримуватиметься до 13 червня 2023 року.

Windows 10 21H1 — не єдина версія Windows, яка йде на захід. Microsoft скоро припинить випуск розширених оновлень безпеки для Windows 7 і відключить Windows 8.1. Компанія планує припинити підтримку цих двох старих версій Windows у січні 2023 року.

Тим, хто все ще використовує Windows 10 21H1, слід оновити до новішої версії Windows 10 або перейти на Windows 11, яка вже отримала багато нових функцій і покращень. Якщо ви не готові прийняти найновіші операційні системи Microsoft з їх суперечливими змінами, Windows 10 21H2 і 22H2 (з «обмеженим набором» функцій продуктивності) тут, щоб врятувати ситуацію. Вони не пропонують нових функцій і не змінюють вимог до обладнання, а оновлення займе лише кілька хвилин.

Источник: portaltele.com.ua

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись