sergeo60

3 новогодних приложения, которые мы Вам советуем

Рекомендованные сообщения

«Де відсвяткувати?», «З ким відсвяткувати?» 😫 — головні питання, які ви, скоріш за все, вже вирішили. Ми пропонуємо поглянути на свято ширше і розповідаємо про 3 додатки, які зроблять 365-й день в році веселіше і яскравіше 🎉

📲 ElfYourself
Цей простий додаток дозволяє створювати кумедні відео з різдвяними ельфами. Працює персоналізація, тож якщо вам цікаво, як би виглядали ваші колежанки з ельфійськими вухами, спробуйте обовʼязково.

📲 Fireplace 3D
Якщо ви зустрічаєте Новий рік у квартирі, то вірогідність розпалити камін досить мала. Натомість завжди можна встановити на планшет додаток Fireplace 3D. Фактично це нескінченно зациклене відео з палаючим в каміні вогнем. І нехай він несправжній, у новорічну ніч буде виглядати дуже органічно.

📲 Лоботряс
Це одна з найвеселіших ігор для компанії. Крім того, вона досить проста, щоб не перетворити вашу новорічну вечірку в бійку зі з'ясуванням справедливості. Правила прості: телефон потрібно тримати на рівні чола, екраном до інших учасників своєї команди. Вони матимуть 60 секунд, щоб пояснити вам слова, що побачать на екрані.

А якими додатками ви користуєтеся на вечірках? 😁

71055681_2821763001201007_90154322388959

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...