Макснет, немного истории


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

78737197_2949676025084310_18636754603705

 

Сьогодні виповнюється 17 років і 8 місяців з моменту підключення першого в Харкові абонента до мережі «Макснет» 🥳

Ми хочемо подивитися назад і поділитися іншими не зовсім круглими цифрами з вами.

1️⃣1️⃣ років тому до нашої першої послуги «Інтернет» було додано «Телебачення». Ми скромно можемо називати себе початківцями харківського IPTV 👀

«Макснет» вже як 9️⃣ років готовий до переходу на 6-ту версію IP-адрес. Хоча, як ви могли помітити, цей процес досі досить млявий у всьому світі.
Нічого, почекаємо 🙃

6️⃣ останніх років ми будуємо і розвиваємо покриття в приватному секторі, використовуючи кілька технологій (тільки ж не ADSL 😉)

Майже 4️⃣ роки тому був запущений Корпоративний університет «Макснет» для розвитку та підвищення кваліфікації співробітників. До речі, наші фахівці справді круті в навчанні. На дозвіллі ми проводили освітні заходи для дітей і тих, хто трохи старший, навчали роботі з компʼютером і знайомили з технологіями ближче 🤖

2️⃣ роки тому ми запустили власну гарячу лінію для безкоштовних дзвінків. З досвіду ми точно можемо сказати, що номер 0800 — дієвий інструмент для бізнесу. Тому якщо вам знадобиться власний безкоштовний номер — звертайтеся.

За роки роботи у нашої компанії з'явилося і розвинулося понад 4️⃣0️⃣ напрямків послуг, і сьогодні ми застосовуємо цілих 1️⃣0️⃣ технологій у побудові мереж.

До чого це все? Ми хочемо подякувати всім нашим абонентам за довіру і підтримку ☺️ Ми раді брати участь у розвитку нашого рідного міста і робити життя його мешканців трохи зручніше і простіше 🏙

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись