Макснет, немного истории


Рекомендованные сообщения

78737197_2949676025084310_18636754603705

 

Сьогодні виповнюється 17 років і 8 місяців з моменту підключення першого в Харкові абонента до мережі «Макснет» 🥳

Ми хочемо подивитися назад і поділитися іншими не зовсім круглими цифрами з вами.

1️⃣1️⃣ років тому до нашої першої послуги «Інтернет» було додано «Телебачення». Ми скромно можемо називати себе початківцями харківського IPTV 👀

«Макснет» вже як 9️⃣ років готовий до переходу на 6-ту версію IP-адрес. Хоча, як ви могли помітити, цей процес досі досить млявий у всьому світі.
Нічого, почекаємо 🙃

6️⃣ останніх років ми будуємо і розвиваємо покриття в приватному секторі, використовуючи кілька технологій (тільки ж не ADSL 😉)

Майже 4️⃣ роки тому був запущений Корпоративний університет «Макснет» для розвитку та підвищення кваліфікації співробітників. До речі, наші фахівці справді круті в навчанні. На дозвіллі ми проводили освітні заходи для дітей і тих, хто трохи старший, навчали роботі з компʼютером і знайомили з технологіями ближче 🤖

2️⃣ роки тому ми запустили власну гарячу лінію для безкоштовних дзвінків. З досвіду ми точно можемо сказати, що номер 0800 — дієвий інструмент для бізнесу. Тому якщо вам знадобиться власний безкоштовний номер — звертайтеся.

За роки роботи у нашої компанії з'явилося і розвинулося понад 4️⃣0️⃣ напрямків послуг, і сьогодні ми застосовуємо цілих 1️⃣0️⃣ технологій у побудові мереж.

До чого це все? Ми хочемо подякувати всім нашим абонентам за довіру і підтримку ☺️ Ми раді брати участь у розвитку нашого рідного міста і робити життя його мешканців трохи зручніше і простіше 🏙

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...