Как научиться играть на синтезаторе онлайн?


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

67559691_2619146821470567_26611757381949

 

Завжди мріяли грати на якомусь музичному інструменті, але у вас не було можливості? У століття цифрових технологій тепер це легко здійснити. Для цього достатньо знайти потрібний сайт. 😉

Сьогодні ми вас познайомимо з веб-додатком, в якому можна навчитися грати на синтезаторі 🎹 -https://learningsynths.ableton.com/

Сайт крок за кроком проведе вас за такими розділами, як висота, тональність і «яскравість» звуку. Ви зможете розібратися, як ці параметри взаємодіють один з одним, і зрозуміти, які звуки здатний видати синтезатор.

У меню, розташованому в правій частині екрана, можна проходити уроки на різні теми. У кожному розділі є підрозділи з інтерактивними прикладами та короткими текстовими описами.

У самому кінці меню розташована кнопка Playground: натиснувши на неї, ви зможете спробувати створити власні звуки. Також побачите безліч повзунків: міняйте їх положення, і звук теж буде змінюватися. Можна спробувати створити мелодію на основі пресетів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись