Как научиться играть на синтезаторе онлайн?


Рекомендованные сообщения

67559691_2619146821470567_26611757381949

 

Завжди мріяли грати на якомусь музичному інструменті, але у вас не було можливості? У століття цифрових технологій тепер це легко здійснити. Для цього достатньо знайти потрібний сайт. 😉

Сьогодні ми вас познайомимо з веб-додатком, в якому можна навчитися грати на синтезаторі 🎹 -https://learningsynths.ableton.com/

Сайт крок за кроком проведе вас за такими розділами, як висота, тональність і «яскравість» звуку. Ви зможете розібратися, як ці параметри взаємодіють один з одним, і зрозуміти, які звуки здатний видати синтезатор.

У меню, розташованому в правій частині екрана, можна проходити уроки на різні теми. У кожному розділі є підрозділи з інтерактивними прикладами та короткими текстовими описами.

У самому кінці меню розташована кнопка Playground: натиснувши на неї, ви зможете спробувати створити власні звуки. Також побачите безліч повзунків: міняйте їх положення, і звук теж буде змінюватися. Можна спробувати створити мелодію на основі пресетів.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...