Українська мобільна гра перемогла у конкурсі від Google


Рекомендованные сообщения

 

Українська мобільна гра перемогла у конкурсі від Google

Мобільна гра “G30 – A Memory Maze” (“Лабіринт пам’яті”), яку розробили українські спеціалісти, перемогла в міжнародному конкурсі незалежних ігор Indie Games Showcase від Google.

Про це повідомляється на сайті конкурсу.

“У вівторок, 25 червня, в галереї Saatchi в Лондоні, ми провели заключний захід Indie Games Showcase. 20 фіналістів приїхали з 10 країн, щоб продемонструвати свої ігри в неймовірному залі для геймерів, експертів у галузі та преси”, - йдеться у повідомленні організаторів конкурсу.

Серед фіналістів журі Google Play обрала трьох переможців: “Photographs” і “Ordia” від британських студій EightyEight Games і Loju, а також “G30 - A Memory Maze” українця Івана Ковальова.

“Вітання всім, особливо переможцям: G30 - A Memory Maze, Ordia, Photographs”, - зазначається у публікації.

“G30 - A Memory Maze” це незвичайна і мінімалістична головоломка. Кожен рівень - це вручну створена частина історії людини з когнітивним розладом, яка намагається зібрати воєдино минуле, що вислизає - перш ніж хвороба остаточно поглине його пам'ять”, - зазначається в описі до гри Івана Ковальова.

Рівні гри - це спогади. Вирішуючи головоломки, гравець відновлює не тільки візуальний образ події, але також думки і почуття, які з ним пов'язані.

Источник: ukrinform.ua

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...