sergeo60

УЄФА оголосив про створення третього єврокубкового турніруУЄФА оголосив про створення третього єврокубкового турніру

Рекомендованные сообщения

 
1e39613420a1617a7d508ce83f17dcfdedc3b147

 

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) схвалив створення нового клубного єврокубкового турніру. Про це повідомляє прес-служба організації.

Новий турнір отримав робочу назву UEL2 (UEFA Europa League 2), він буде проводитися за тією ж схемою, що і Ліга чемпіонів та Ліга Європи. У ньому братимуть участь 32 команди, які будуть розділені на вісім груп по чотири команди, а плей-офф буде проводитись починаючи з 1/8 фіналу, причому перед 1/8 фіналу відбудеться додатковий раунд, в якому зустрінуться команди, що зайняли другі місця в групах UEL2 і треті місця в групах Ліги Європи. Переможець турніру отримає можливість в наступному сезоні зіграти в Лізі Європи. Зустрічі турніру будуть проводитися по четвергах.

У зв’язку зі створенням нового турніру в зазначений період зазнає змін формат Ліги Європи. Тепер в основній стадії змагань гратимуть 32 команди (зараз — 48), а перед 1/8 фіналу буде проводитися додатковий раунд за участю других команд груп Ліги Європи і третіх команд груп Ліги чемпіонів, формат якої збережеться.

“Новий клубний турнір УЄФА зробить єврокубки більш інклюзивними, ніж будь-коли раніше, більше матчів для більшої кількості клубів, більше асоціацій на групових етапах, — прокоментував президент УЄФА Александер Чеферін. — Турнір став підсумком постійного діалогу з клубами через Асоціацію європейських клубів. Усі клуби висловлювали зацікавленість в тому, щоб збільшити шанси на більш регулярну участь в єврокубках, це стало можливим завдяки стратегічному підходу. Результат відповідає завданням УЄФА підвищувати паралельно рівень і доступність клубних турнірів”. Новий турнір гарантує, що на груповому етапі єврокубків будуть представлені щонайменше 34 асоціації, зараз мінімум — 26. Також наголошується, що фінали всіх єврокубків будуть проводитися на одному тижні — в середу (UEL2), четвер (Ліга Європи) і суботу (Ліга чемпіонів)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас