Рекомендованные сообщения

"Металлист 1925" - ПФК "Сумы" - 4:1. Статистика матча

post_1747.jpg?1533288495?1533492135
5 августа 2018 г. Харьков. Стадион "Металлист". 3-й тур Чемпионата первой лиги. Начало матча в 19:00. 8123 зрителей. +28°C 

Арбитр - Геннадий Серпутько (Одесса)
Ассистенты арбитра - Александр Беркут (Симферополь) и Михаил Юхименко (Луцк)
Четвертый арбитр - Александр Афанасьев (Харьков)
Наблюдатель арбитража ФФУ - Александр Матяш (Полтава)

"Металлист 1925" (футболки желтые): Дьяков, Емельянов, Поспелов, Жданов, Мельничук, Калюжный, Романов (Луиз Фернандо 65), Мазун (Климаков 67), Синица (Стороженко 76), Чегурко (Коваленко Е. 46), Давыдов (к) (Сула 72)

Запас: Сидоренко, Жук, Коваленко И., Цвиренко, Шевченко, Дехтяренко

Главный тренер - Сергей Валяев

ПФК "Сумы" (футболки ): Старущенко, Переверза, Рафальский, Кохия, Луговой (Козлов 59), Вечурко, Гордийчук (Мурашов 59), Лиховидько, Бовтрук (Шарай В. 73), Яворский, Тарануха

Запас: Штанько, Пинчук, Шарай С., Бубенцов

Главный тренер - Сергей Золотницкий

Голы: Синица 23, 63, 70, 74 - Яворский 90

На 45+2 мин. Синица ("М1925") не реализовал пенальти (вратарь)

Предупреждения: Кохия 45+1, Лиховидько 51, Переверза 90+2 - Поспелов 65, Стороженко 81, Луиз Фернандо 90+2

Видеообзор матча "Металлист 1925" - ПФК "Сумы" 

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Поделиться сообщением

Сергей Валяев: "Игрой своих футболистов я доволен"
Сергей Валяев:
Послематчевый комментарий главного тренера "Металлиста 1925" Сергея Валяева.

- Хотел бы поздравить всех: футболистов, руководство, учредителей. Всех, кто приложил для этой победы немало усилий. Думаю, что футбол болельщикам понравился. К матчу мы готовились очень серьезно, понимая, что у "Сум" очень хорошая команда. Они выиграли два стартовых поединка и это говорило о многом. Крепкая команда, самый настоящий середняк Первой лиги. У "Сум" есть боевой дух, они играют до конца. В первых играх они по ходу уступали, но в итоге одерживали победы. Повторюсь, игрой своих ребят я доволен, доволен их отношением и работой на поле.

- Сегодня вы во многом вернулись к составу, который был в первом матче. Вопрос такой: есть ли у вас в команде позиции, которые на 100% закрыты?

- Я вам скажу так: на каждую игру у нас будет совершенно разный состав. Даже если человек в одной игре отыграл 90 минут, на следующую он может не попасть в 18. Такой подход в свое время был у Леонида Кучука в "Арсенале". Надо, чтобы у всех футболистов "горели глаза", такая ротация этому способствует. Состав я определяю под каждого конкретного соперника.

- С чем, на ваш взгляд, связано такое большое количество невынужденных ошибок?

- Сложно сказать, может, с волнением. Значит, еще есть, над чем работать. Мы настраивали ребят на контроль мяча, так как по жаре играть постоянно в отборе очень нелегко.

- Вопрос по Луизу Фернандо. Он, как правило, выходит на замену и усиливает игру. Почему же он не играет со стартовых минут?

- Нандо очень хорошо добавляет во втором тайме. У него есть скорость, техника, может зацепиться за мяч. Он очень хорошо вошел в игру в матче с "Агробизнесом". В то же время, как и все бразильцы, Нандо не любит работать в отборе. Сейчас я вижу его именно в такой роли, а в будущем он вполне может стать игроком основного состава.

- Как оцените игру Давыдова? Кажется, что у него далеко не все получается...

- Согласен с вами. Серега - наш бомбардир, лидер команды. Зимой он перенес операцию и такое ощущение, что он еще не может набрать свои оптимальные кондиции. Вот сегодня "прорвало" Синицу, надеемся, что вскоре это произойдет и с остальными.

- Пока открыто трансферное окно, вы кого-то еще планируете в команду?

- Думаю, что наша команда укомплектована полностью и играть нам надо теми футболистами, которые у нас есть.

- Что сказали Синице, когда его заменили?

(смеется) - Сказал, что, если бы он забил пенальти, вообще был бы высший пилотаж. Поблагодарил его за игру, это было самое важное!

- Почему пенальти бил именно Синица?

- Сам удивился, почему не Давыдов. Значит, у парня была уверенность в себе. Хорошо, что все так закончилось. А забей мы второй мяч в концовке второго тайма, было бы намного легче. С другой стороны, при счете 2:0 футболисты чувствуют себя более расслабленно. Поэтому, все, что ни делается, все к лучшему!

Послематчевая пресс-конференция

Поделиться сообщением

Олег Синица: "Наверное, и нужно не забивать с пенальти, чтобы забить четыре раза с игры"

post_1766.jpg?1533548049

Олег Синица в этой игре сделал то, что в "Металлисте 1925" еще не удавалось никому. Четыре мяча, забитых 10-м номером "желто-синих", поставили на колени команду из "Сум" и позволили нашей записать в свой актив очередные три балла.

- Получился хороший матч, удалось забить много мячей. Мы всегда благодарим наших болельщиков, хочу сделать это еще раз. Спасибо им огромное. Главное, что выиграли и теперь будем готовиться к поездке в Днепр.

- Тебе впервые в карьере удалось сделать "покер"?

- Да, впервые. Наверное, надо всегда идти бить пенальти и не забивать, чтобы потом забить четыре мяча с игры (смеется).

- Прошлый тур ты пропускал, многих болельщиков интересует, по какой причине.

- Ну, так получилось, тренерский штаб решил, что я остаюсь в Харькове и готовлюсь на этот матч. Значит, все не зря.

- В следующем туре у нас принципиальный соперник - "Днепр-1", лидирующий в турнирной таблице. Каким будет настрой на этот матч?

- Нужно ехать и играть, матч против "Сум" мы уже забыли. Нужно готовиться, давать бой и выигрывать матч. Просто так туда ехать смысла нет, нужно побеждать в любой игре.

Поделиться сообщением

ФК "Металлист 1925" подаст заявку в ФФУ о прохождении процедуры аттестации, предусмотренной для клубов УПЛ

post_1775.jpg

Уважаемые болельщики!

Накануне ФК "Металлист 1925" отправил официальное письмо Президенту ПФЛ Украины Сергею Макарову, в котором указал, что ведет целенаправленную ежедневную работу для соответствия всем критериям, изложенным в Регламенте по аттестации футбольных клубов Премьер-Лиги. Также в письме, подписанном Генеральным директором ФК "Металлист 1925" Владимиром Линке указано, что клуб в соответствующие сроки начнет процедуру аттестации в Федерации футбола Украины. 

С полным текстом письма предлагаем вам ознакомиться ниже.

img

Поделиться сообщением

«Металлист 1925» на выезде победил СК «Днепр-1» + Оценки

«Металлист 1925» на выезде победил СК «Днепр-1» + Оценки

В матче четвертого тура чемпионата Украины среди команд первой лиги СК «Днепр-1» принимал «Металлист 1925». Встреча состоялась на стадионе «Днепр-Арена» и завершилась со счётом 2:0 в пользу гостей. 

На 39-й минуте встречи счёт открыл защитник «харьковчан» Дмитрий Поспелов. Удвоил преимущество гостей во втором тайме Дмитрий Сула. 

«Металлист 1925», благодаря этой победе, поднялся на третью строчку в турнирной таблице, имея в своем активе 9 очков. СК «Днепр-1» остался на втором месте.

В пятом туре «Металлист 1925» сыграет дома с клубом «Оболонь-Бровар» 18 августа, матч начнется в 19:00 по киевскому времени.

СК "Днепр-1" - "Металлист 1925" - 0:2
Голы:
 Поспелов 39, Сула 55

"Металлист": Каневцев, Жук, Поспелов, Жданов (к), Мельничук, Калюжный (Терзи 90+1), Климаков, Романов (Емельянов 77), Коваленко Е. (Дехтяренко 90+3), Синица (Чегурко 65), Сула (Давыдов 79)  

Поделиться сообщением

Металлист-1925 обыгрывает на выезде Днепр-1

dn-1-mh-1925.jpg

Днепровско-харьковское дерби сохранило свое историческое значение для болельщиков несмотря на новые клубы с цифровыми добавками к названиям. "Металлист-1925" взял реванш за два поражения в прошлом сезоне во второй лиге, нанеся одному из лидеров первой лиги первое поражение, причем на его поле - 2:0. Поспелов и Сула принесли историческую победу харьковчанам.

После этого проигрыша "Днепра-1", единоличное лидерство в первой лиге захватила луцкая "Волынь". А харьковчане догнали днепрян, которым уступают вторую строчку только по разнице мячей.

Еще один из фаворитов первенства "Ингулец" сумел одержать первую победу в сезоне, забив "Николаеву" два мяча уже к середине первого тайма, а, получив перед перерывом численное преимущество, сумели удержать победный счет - 2:0.

"Балканы" сумели продемонстрировать суперволю к победу, проигрывая за пять минут до конца игры "Руху", но в итоге ветеран Опря принес одесситам вторую победу в сезоне - 2:1.

2018-19, Первая лига Украины

Игровой день : 2018-08-11

"Балканы" - "Рух" 2:1 (0:1)

Голы: Билый И., 3 (0:1); Болокан, 86 (1:1); Опря, 92 (2:1)

"Днепр-1" - "Металлист-1925" 0:2 (0:1)

Голы: Поспелов, 39 (0:1); Сула, 55 (0:2)

"Ингулец" - "Николаев" 2:0 (2:0)

Голы: Клименко В., 2 (1:0); Акименко, 21 (2:0)

Удаления: - Гурский, 45

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

img_12014.jpg
img_12013.jpg

Поделиться сообщением

Рабочая встреча ФК "Металлист 1925". Итоги

post_1797.jpg?1534354839

Сьогодні у конференц-залі ОСК "Металіст" відбулася робоча зустріч за участі керівництва ФК "Металіст 1925", його засновників та членів "Клубу вболівальників". Були присутні також представники першої команди: адміністрація, тренерський склад, медики, а також футболісти, зокрема, Сергій Давидов, Олександр Жданов, Сергій Романов та Іван Калюжний. Крім того, на зустріч були запрошені представники провідних спортивних ЗМІ. Головним приводом для зборів стали події, які останнім часом активно обговорюються і вболівальниками, і журналістами. Це, перш за все, висловлювання головного тренера Сергія Валяєва на прес-конференції після матчу з "Дніпром-1".

Під час зустрічі перед присутніми виступили засновник клубу Сергій Стороженко, генеральний директор Володимир Лінке та головний тренер Сергій Валяєв. Кожен з них висловив свою думку щодо ситуації, озвучив побажання стосовно подальшої роботи та зазначив, що перед тим, як "розбурхувати" футбольну Україну, слід добре подумати. Сергій Валяєв, в свою чергу, вибачився за надмірну емоційність у Дніпрі та пообіцяв у подальшому поводитися більш стримано.

Нам 17-го серпня виповнюється два роки. У цій залі знаходяться люди, які свого часу зібралися та створили цей клуб. Так, усі ми часом робимо помилки, а потім намагаємося їх виправити. Ми робимо все, аби головний тренер отримав найкращі умови для плідної роботи; мав всі інструменти, щоб у команди був результат. Із Сергієм Валяєвим я працювати хочу - як тренер, він мене повністю влаштовує. Саме тому я зібрав тут усіх, кому наш клуб не байдужий, - у вступній промові сказав Сергій Стороженко.

Сергій Валяєв подякував засновникам клубу за розуміння та підтримку, висловивши надію, що у подальшому всі будуть працювати задля однієї спільної мети - переможної шляху клубу до еліти українського футболу.

Я люблю Харків, люблю цю команду. Ми бачимо, що гра змінюється на краще, що є результат. Хотів би вибачитися за свою поведінку, адже я представляю клуб із великою армією вболівальників. Сергій Михайлович - людина, завдяки якій я тут знаходжусь. Щодо формування стартового складу, то можу запевнити, що мені ніхто ніколи не казав, кого ставити, а кого - ні. Я хочу працювати у "Металісті 1925". Я відповідальний за футболістів та вболівальників. Відповідальний за результат. Упевнений, що питання, які в нас є, ми у тісному колі обов'язково обговоримо. Я готовий до діалогу, робитиму все, аби бути мудрішим та йти на компроміс, - резюмував наставник "жовто-синіх".

Володимир Лінке зазначив, що керівництво клубу повністю підтримує тренерів і жодним чином не заважає їм працювати. Його слова підтвердили також наставники команди. Після виступів спікерам ставили запитання засновники та вболівальники. Загалом, усі були одностайними: працюємо далі та рухаємося тільки вперед! Після офіційної частини заходу у присутніх була можливість поспілкуватись тет-а-тет та поділитися планами на майбутнє.

Вже завтра наша команда продовжить підготовку до гри Чемпіонату першої ліги проти столичної "Оболоні Бровар".

Фотографії робочої зустрічі 

Поделиться сообщением

Глава ХОГА поздравила Металлист 1925 с 2-летием

Об этом сообщает пресс-служба ХОГА

17 августа харьковский футбольный клуб празднует день рождения.

«Искренне поздравляю с праздником футболистов, тренеров, основателей и, конечно же, болельщиков «Металлиста 1925». Два года - это еще детский возраст, однако за этот небольшой промежуток времени команда достигла значительных успехов. Стартовав в любительском чемпионате, «Металлист 1925» дошел уже до Первой лиги. И это ярче всяких слов говорит о мощном потенциале и сильном характере команды, - отметила в своем поздравлении глава ХОГА Юлия Светличная. - Желаю желто-синим дальнейших побед, ярких матчей и крепкой дружеской поддержки болельщиков. Вся Харьковщина мечтает увидеть вашу игру не только в Премьер-лиге, но и в еврокубках. Уверена, что вы не подведете. «Металлист 1925» - только вперед!».

Поделиться сообщением

"Металлист 1925" - "Оболонь Бровар" - 0:1. Статистика матча
post_1802.jpg?1534586387?1534616008
18 августа 2018 г. Харьков. Стадион "Металлист". 5-й тур Чемпионата первой лиги. Начало матча в 19:00. 9102 зрителей. +24°C

Арбитр - Юрий Можаровский (Львов)
Ассистенты арбитра - Дмитрий Попельницкий (Кропивницкий) и Сергей Соботюк (Житомир)
Четвертый арбитр - Никита Кофанов (Харьков)
Наблюдатель арбитража ФФУ - Сергей Возняк (Березанка, Николаевская обл.)

"Металлист 1925" (футболки желтые): Дьяков, Жук, Поспелов, Жданов, Мельничук, Калюжный, Климаков, Чегурко (Дехтяренко 70), Мазун (Романов 52), Синица, Давыдов (к) (Сула 78)

Запас: Каневцев, Прихна, Коваленко И., Шевченко, Стороженко, Луиз Фернандо

"Оболонь Бровар" (футболки белые): Федоровский, Гуськов (Кузин 90+4), Деребчинский (Ткач 58), Ефремов, Коваленко К. (к), Мединский, Покотылюк, Семенко, Слободян (Ковбаса 77), Ульянченко (Корнев 54), Шевченко Е.

Запас: Тюрин, Безуглый, Гурмак, Клак, Корнев, Островский, Продан, Прокопенко, Степаненко

Главный тренер - Сергей Ковалец

Гол: Ковбаса 88

Предупреждения: Жданов 90+2

Видеообзор матча "Металлист 1925" - "Оболонь Бровар"

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Поделиться сообщением

Сергій Валяєв: "Якби забили, все б склалось інакше"
Сергій Валяєв:
Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Сергія Валяєва.

- Коментувати особливо нічого, адже свої моменти потрібно використовувати. До футболістів в мене претензій немає. Одна команда просто била м'яча вперед, а друга грала у футбол. Сьогодні просто треба було забити своє і не пропустити. Якби забили, все б склалось інакше. Ніхто не думав, що ми візьмемо очки у Дніпрі, ніхто не думав, що ми їх втратимо тут. Але після великих перемог завжди буває спад. Думав, чесно вам скажу, що зіграємо внічию. Нажаль...

- Нервування, що було на тижні, якось відобразилось на грі?

- Думаю, що так, адже беслідно нічого не проходить. Шукати в цьому виправдання я не буду, але дрібниць у футболі не буває. Є футбольні закони, їх порушувати неможна. Не хочу про них розповідати більш детально та поглибленно... Я люблю казати - десь втратили, значить, потім десь знайдемо.

22-го гратимемо з ними у Кубку, потрібно буде зробити все, аби реабілітуватись перед уболівальниками.

- Чи задоволені ви футболістами, які вийшли на заміну?

- Якби був результат, був би задовлений. Якщо з "Агробізнесом" гравці, які вийшли на заміну, гру підсилили, то сьогодні, нажаль, ні. По грі міняти декого було треба, що ми і зробили. Нажаль, користі з цього не отримали.

Послематчевая пресс-конференция

Поделиться сообщением

Что произошло после игры "Днепр-1" - "М1925". Сюжет в "Великом футболе"
Что произошло после игры
Сюжет журналиста ТРК "Футбол" Владимира Крамара о конфликтной ситуации, которая произошла в "Металлисте 1925" после игры с "Днепром-1". Вашему вниманию сюжет программы "Великий футбол".

Поделиться сообщением

"Металлист 1925" - "Оболонь Бровар" - 2:0. Статистика матча
post_1832.jpg?1534960516
22 августа 2018 г. Харьков. Стадион "Металлист". Второй предварительный этап Кубка Украины. Начало матча в 19:00. 5 638 зрителей. +22°C

Арбитр - Андрей Коваленко (Полтава)
Ассистенты арбитра - Александр Река (Одесская обл.) и Денис Кескюла (Днепропетровская обл.)
Наблюдатель арбитража ФФУ - Алексей Гордиенко (Днепр)

"Металлист 1925" (футболки синие): Каневцев, Жук, Поспелов, Жданов (к), Мельничук (Емельянов 61), Калюжный, Романов, Коваленко Е., Синица, Луиз Фернандо (Дехтяренко 64), Сула (Давыдов 83)

Запас: Сидоренко, Прихна, Стороженко, Терзи

"Оболонь Бровар" (футболки белые): Федоровский, Безуглый, Деребчинский, Ефремов, Клак (Слободян 72), Ковбаса, Корнев (к), Кузин (Мединский 46), Островский (Ткач 66), Семенко, Степаненко

Запас: Тюрин, Гурмак, Гуськов, Шевченко

Главный тренер - Сергей Ковалец

Голы: Сула 49, Поспелов 86

Предупреждения: Мельничук 40 - Островский 15, Мединский 90+3

Текстовая трансляция на официальном сайте "Металлиста 1925"

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Поделиться сообщением

Сергій Валяєв: "Проти команд Сергія Ковальця грати завжди дуже важко"
Сергій Валяєв:
Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Сергія Валяєва.

- По-перше, всіх вітаю з перемогою. Ми сьогодні дуже хотіли реабілітуватися за поразку 18-го числа. Перед грою я попросив хлопців проявити характер. І ще - кубкові матчі відрізняються від матчів Чемпіонату. Як правило, в таких поєдинках перемагає той, хто цього більше хоче. Тут треба проявляти характер, вигравати боротьбу. Ще перед першою грою з "Оболонню" я хлопцям казав, що нас очікують два чи не найскладніші матчі. Я прекрасно знаю, який тренер Сергій Ковалець. Він дуже грамотний спеціаліст, не дарма ж він свого часу перемагав "Шахтар" та "Динамо". У командах Ковальця є свій дух, сімейна атмосфера, вони грають одне за одного.

Хочу подякувати Сергієві Івановичу, адже у моєму футбольному житті він відіграв дуже важливу роль. Свого часу, у 2005-му році, він мені дуже допоміг. Зараз хотів би побажати його команді успіхів та перемог у подальшому.

- Сьогодні ви вкотре змінили склад. Як вважаєте, хто краще себе проявив - Давидов тоді чи Сула зараз?

- Думаю, ви й так знаєте відповідь на це питання. Після поразок треба було щось змінювати. Скажу вам так, на 18-е число хотів поставити той склад, який грав у Дніпрі, але за об'єктивними причинами не зміг. Тоді захворів Коваленко та ушкодження отримав Романов. Сьогодні вони зіграли. Якщо виграли, значить, все правильно.

- Прокоментуйте заміни. Чи тримали ви в голові те, що хлопцям доведеться грати ще 30 хвилин?

- Бачив, що Нандо вже, так би мовити, "підсів". Давидова випускали, аби попереду чіплятися за м'яч. Також після першого голу змінили тактичну схему, поставивши другого "опорника", а під нападником випустивши Дехтяренко. Хотіли більш строго зіграти в обороні.

- Що для вас було більш принциповим: взяти реванш у "Оболоні" чи перемогти Ковальця?

- Найтепліші побажання Сергієві Івановичу. Для мене є суперник, його я і хотів перемогти. А до Сергія Ковальця мені ще далеко (посміхається). Але приємно було перемогти, це правда.

- Які у команди плани на найближчі 10 днів?

- Оскільки "Кобра" з Чемпіонату знялась, то ми зробимо для хлопців два вихідних. У суботу збираємось на базі ввечері: у нас буде зустріч із уболівальниками, всі приїдемо з родинами, поспілкуємось, зіграємо у футбол. Ну а потім почнемо вже готуватись до гри з "Балканами". Плануємо зіграти й товариський матч. З ким, поки що сказати не можу. Отакі плани…

Післяматчева прес-конференція

Поделиться сообщением

Дмитро Сула: "Хотіли реабілітуватися перед уболівальниками"
Дмитро Сула:
Дмитро Сула у цій зустрічі забив переможний м'яч, який став для нього третім у сезоні. Про емоції від поєдинку нападник "жовто-синіх" розповів у флеш-інтерв'ю клубній прес-службі.

- Дякую всім за привітання. Дійсно, сьогодні була непогана гра, добре, що вдалось реабілітуватись за поразку у Чемпіонаті. Після перемоги у Дніпрі було відчуття, що все в цьому світі можливе, виявилося, що ні. Головним сьогодні було реабілітуватись перед уболівальниками.

- На наступному етапі Кубку у боротьбу вступлять клуби Прем'єр-Ліги. З ким є бажання зіграти?

- Звичайно ж, із командою з вищої ліги. Хотілося б оцінити себе на фоні високоякісної команди та подивитися, на що ми здатні.

- Ти стаєш вже бомбардиром команди...

- Дуже радий, що забиваю. Хочеться, аби так було й надалі. Кожен гол - це старання всієї команди. Сподіваюся, будемо перемагати в кожній грі.

- Чого очікуєш від матчу із "Балканами"?

- Очікую, звичайно ж, непросту гру. Ми ще подивимось їхні матчі, розберемо суперника, тобто, підготуємось до гри належним чином. Буде важка гра - це однозначно.

Поделиться сообщением

Сімейний день із "Металістом 1925"
Сімейний день із
Сімейний день на базі у Високому вчора провели вболівальники та головна команда клубу. Зустріч пройшла у святковій атмосфері, а задоволення від неї отримали, як футболісти, так і їхній 12-й гравець. У програмі зустрічі був спільний футбол, цікавинки для дітей та дорослих, спілкування, багато фото, автографів та спільна вечеря. Про все це у нашому відеосюжеті.

Дуже дякую всім уболівальникам, які нас підтримують. Це свято для них, - після зустрічі сказав головний тренер Сергій Валяєв.

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Поделиться сообщением

Едмар відвідав тренування "Металіста 1925"
Едмар відвідав тренування
Готуючись до недільного протистояння з "Балканами", сьогодні наша команда провела чергове тренування. Оскільки минулий тур "жовто-сині" пропускали, тренерський штаб вирішив зіграти матч із найближчим резервом - командою "Металіст Юніор". Зустріч пройшла на чудовому трав'яному газоні одного з полів бази у Високому. За внутрішньоклубним спарингом уважно слідкував наш друг та улюбленець усіх харківських уболівальників Едмар Галовський де Ласерда. Ще навесні Едік одягав футболку "жовто-синіх" та радував харків'ян своєю грою, але потім разом із родиною поїхав жити до Сполучених Штатів Америки, де вирішив розпочати тренерську діяльність.

Зараз Едмар - граючий тренер та один із керівників клубу "Гарікейн" із містечка Делрей Біч. А в Україну він приїхав на тренерські курси у Федерації футболу України, аби в подальшому мати можливість очолювати команди найвищого рівня. Його випуск заплановано на листопад цього року.

Звичайно, якихось 500 кілометрів між Києвом і Харковом для Едмара відстанню не стали. І ось він тут, у Харкові. Рідне місто, рідна тренувальна база та рідний клуб, якому він допоміг вийти до Першої ліги.

Ви знаєте, як я люблю Україну, - цими словами почав свою промову Едмар і додав: - Я зустрівся зі своїми друзями, кожен з цих людей для мене є частинкою клубу, за який я нещодавно виступав.

Взагалі, бразильський українець встиг привітатися чи не з усіма присутніми на базі та з кожним перекинутися декількома словами. До Харкова Едік приїхав не один. Поруч із ним президент американського клубу та його давній компаньйон Луіз Франка. Його Едмар взяв із собою, аби показати Україну, привезти до Харкова та познайомити з інфраструктурою нашого клубу. Побачене американського гостя просто вразило!

Едмар давно розповідав мені про Україну, Харків та "Металіст 1925". Я з радістю зголосився приїхати до України та побачити все своїми очима. Скажу чесно - я вражений! У вас дуже красиво, привітні люди, а клуб має чудову інфраструктуру. Хотілося б побажати "Металісту 1925" якомога швидше стати однією з кращих команд Європи, - після відвідування бази у Високому промовив Луіз Франка.

Едмар та Луіз дивились контрольний поєдинок разом із керівництвом "Металіста 1925", а також із футболістами команд, які в окремо взятому таймі не грали. Матч вийшов досить цікавим, хоча й ближче до завершення першого тайму клас головної команди дався взнаки. І Сергій Валяєв, і Олександр Горяінов у цій грі спробували різні тактичні схеми та поєднання футболістів. Більш досвідчені здобули "суху" перемогу 5:0, а забитими м'ячами відзначились Євген Терзі, Михайло Стороженко, Сергій Романов, Луїз Фернандо та Дмитро Сула.

Відеозвіт про тренування "Металіста 1925" та перебування на ньому Едмара

Фотографії тренування "Металіста 1925" та перебування на ньому Едмара 

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

img_12811.jpg
img_12810.jpg

Поделиться сообщением

Кубок України. "Металіст 1925" зіграє з "Калушем"

post_1858.jpg?1535709302

Сьогодні у київському Будинку футбола відбулося жеребкування третього попереднього раунду Кубка України. 

"Металіст 1925" у суперники отримав команду "Калуш". Матчі другого етапу заплановані на середу, 26-е вересня. Згідно жеребкування, "Металіст 1925" і "Калуш" зіграють у місті Калуш.

Ось усі пари третього попереднього етапу Кубка України:
1. "Нива" (Вінниця) - "Гірник" (Кривий Ріг)
2. ФК "Калуш" - "Металіст 1925" (Харків)
3. СК "Дніпро-1"/ "Металург" (Запоріжжя) - "Волинь" (Луцьк)
4. "Зірка" (Кропивницький) - "Олімпік" (Донецьк)
5. ФК "Суми" - "Карпати" (Львів)
6. "Чорноморець" (Одеса) - ФК "Александрія"
7. "Черкащина-Академія" (Білозір'я) - "Арсенал-Київ" (Київ)
8. "Мир" (Горностаївка) - "Інгулець" (Петрово)
9. ФК "Миколаїв" - "Минай" (Ужгород)
10. "Кристал" (Херсон) - "Десна" (Чернігів)

Поделиться сообщением

"Металлист 1925" - "Балканы" - 3:0. Статистика матча
post_1869.jpg?1535740354?1535910893
2 сентября 2018 г. Харьков. Стадион "Металлист". 7-й тур Чемпионата первой лиги. Начало матча в 19:00. 9961 зритель. +29°C

Арбитр - Владислав Дорош (Киев)
Ассистенты арбитра - Валерий Киселев (Сумы) и Андрей Приймачук (Ровно)
Наблюдатель арбитража ФФУ - Игорь Павленко (Винница)

"Металлист 1925" (футболки синие): Каневцев, Жук (Стороженко 86), Поспелов, Жданов (к), Емельянов, Калюжный, Романов (Мазун 81), Коваленко Е, Синица (Дехтяренко 78), Луиз Фернандо (Чегурко 53), Сула (Давыдов 66)

Запас: Сидоренко, Прихна, Шевченко, Терзи

"Балканы" (футболки белые): Паламарчук, Саламаха, Любчак, Златов В., Опря, Пархоменко, Златов Н. (к), Герасимец (Кабанюк 68), Гаврилюк (Ильницкий 46), Паламар (Георгиев 58, Гончаренко 73), Платунов (Болокан 58)

Запас: Лукаш, Юречко

Главный тренер - Андрей Пархоменко

Голы: Жданов 11, Сула 14, с пенальти, Саламаха 69, автогол

Предупреждения: Георгиев 60, Златов Н. 85

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Картинка

Поделиться сообщением

Матч "Ингулец" - "Металлист 1925" в прямом эфире
Матч
Уважаемые болельщики!

Прямая трансляция матча 8-го тура Чемпионата первой лиги между петровским "Ингульцом" и харьковским "Металлистом 1925" состоится на YouTube-канале ФК "Ингулец". Начало ориентировочно в 18:55. Кроме того, следить за ходом игры можно будет и в текстовом варианте на официальном сайте "Металлиста 1925".

Составы команд будут опубликованы за 30 минут до стартового свистка арбитра.

Напомним, матч "Ингулец" - "Металлист 1925" на стадионе "Ингулец" состоится 8-го сентября. Его начало в 19:00. Также, перейдя по ссылке, вы можете оставить свой прогноз на этот поединок.

Поделиться сообщением

Інтерв'ю членів "Клубу вболівальників"
Інтерв'ю членів
"Клуб уболівальників" - те, чим "Металіст 1925" вирізняється серед усіх професіональних клубів України. Народна модель побудови футбольного клуба є новою для нашої держави, а те, як це робиться у нас, і поготів. Саме тому прес-служба вирішила поспілкуватися з уболівальниками - членами "КВ" - та задати їм п'ять однакових питань. Ось, що з цього вийшло.

- Як саме у вас з'явилась ідея стати учасником "Клубу вболівальників"?

С.Я.
 - Ідеї, власне, ніякої не було. Просто було бажання взяти участь у новій системі управління клубом. Так я і став членом "Клубу вболівальників".

Р.Я. - З 2000-х років я палкий шанувальник "Металіста". Коли клуба фактично не стало, той момент переживав дуже важко. Дізнавшись, що створюється "Металіст 1925", було цікаво, що з цього вийде. Я уважно слідкував за новоствореним клубом. Почувши про ідею "Клубу вболівальників", зрозумів, що це буде реальною можливістю бути ближчим до клубу, впливати на його розвиток та, звичайно, спілкуватися з самими гравцями. Мені це стало до вподоби. Далі я слідкував та вивчав переваги "КВ". Ну і чекав гарної цифри для вступу (посміхається). Дочекався №333 і став учасником Клубу.

В.Ч. - Я стала членом "Клубу вболівальників" у свій День народження, а саме - 12-го лютого цього року. Вирішила не бути осторонь, а допомагати Клубу, за який уболіваю, матеріально та бути поруч із командою завжди. Хто, як не ми самі, вболівальники, повинні бути поруч із командою та, чим можемо, їй допомагати.

Д.К. - Коли "Металіст доживав своїх днів, пропонував створення клубу на внески вболівальників. Тоді це було не своєчасно. При створенні "Металісту 1925" засновником через фінансові причини стати не зміг, а от членом "Клубу вболівальників" став першого ж дня після його реєстрації.

С.Ж. - Після розвалу Курченком "Металіста" в мене була футбольна апатія, я перестав сприймати футбол зовсім. Потім якось натрапив в інтернеті на інформацію про новий харківський клуб і після недовгих роздумів я приєднався до цього проекту. Відзначу, що жодного разу про це ще не пошкодував! Я без футболу не можу, так що у нас взаємовигідні відносини.

І.Ч. - Я приймаю рішення швидко, не звик витрачати багато часу на аналіз або критику. Тому ідея до мене не прийшла, а прилетіла. Щойно побачив на сайті оголошення про "Клуб уболівальників", негайно втупив! І не жалкую.

О.К. - Побачив для себе можливість бути корисним Клубу та став членом "Клубу вболівальників".

С.Д. - Стати учасником "КВ" мене підштовхнуло бажання бути причетним до становлення молодого та перспективного харківського клубу. Саме надія на умовне продовження головного футбольного клубу Харкова, який обов'язково буде перемагати та ставити перед собою найвищі цілі, під керівництвом небайдужих (для багатьох - знайомим) уболівальників та фанатів футболу, визначило моє рішення та вибір. Як фінансова, так і моральна підтримка, знаходячись поруч із такими ж небайдужими людьми, це і є той фактор, який повинен бути мінімально вирішальним при своєму виборі для кожного небайдужого.

В.Р. - Як правник, я вивчив документи про "Клуб уболівальників" і швидко прийняв рішення. Мені все подобається і тому я з Клубом.

- Чи бачите ви у цьому проекті перспективу? Може, щось треба змінити або покращити?

С.Я.
 - Перспективи, звісно, є. Але хотілося б, аби у подальшому члени "Клубу вболівальників" із активною підпискою приймали участь у прийнятті важливих рішень у житті Клубу шляхом голосування. Схему впливу вболівальницької думки, звичайно ж, треба продумати додатково.

Р.Я. - Перспективи, безперечно, є! Це по-європейські. Для українського футболу це по-новому. Але даний проект - вірний шлях для розвитку. Щодо того, що додати, то як на мене, необхідно розширювати перелік переваг, допрацьовувати партнерську програму, аби були знижки у партнерів тощо. Недоліків я не бачу.

В.Ч. - "Клуб уболівальників" допомагає команді фінансово та через комісії вирішує поточні робочі моменти. В мене є побажання, аби кращих гравців матчів нагороджувати кращі та найактивніші члени "КВ". Уявіть собі, що в когось в команді є улюблений гравець, і вболівальник буде намагатися заслужити нагородити того на заповненому стадіоні.

Д.К. - Перспективи є. Треба більше членів "КВ", але кожному потрібна своя вигода. Значить, треба створити такі умови (запустити програму лояльності).

С.Ж. - Якби я не бачив перспектив в цьому проекті, то я б не витрачав на нього ні час, ні свої ресурси. 

І.Ч. - Спочатку перспективу було видно, проте минуло півтора роки, і люди вступають до "КВ" не так жваво, як на початку розвитку проекту. Багато хто вважає, що членство має приносити якусь користь. Декому потрібно розвивати свій бізнес, комусь просто відвідувати матчі "Металіста 1925" безкоштовно всією родиною. Але жоден з цих людей не замислився, що "КВ", в першу чергу, це допомога Клубу. І єдине, що потрібно змінити - ставлення людей до "Клубу вболівальників".

О.К. - Перспектива є завжди. Але ми багато говоримо та нічого не робимо. Можливо, треба зібрати великий круглий стіл із керівництвом та вболівальниками та визначити, чому ми відносно залучення нових ЧКВ стоїмо на місці.

С.Д. - У нашому футбольному проекті я бачу перспективу зростання. Як клубу, команди та окремо гравців, так і відродження футбольного життя та культури у Харкові та області. Це і зумовило мій вибір та рішення бути поруч. Якісь поради щодо покращення розвитку Клубу дати не можу, адже вважаю, що цим повинні займатись спеціалісти. До них я себе зараховувати, нажаль, не можу. Те, що я бачу, мене влаштовує повністю.

В.Р. - Так, я бачу перспективу в розвитку клубної роботи та команди. Ця перспектива полягає у підвищенні в класі.

- Чи стане така модель побудови Клубу успішною? Чи можливий провал, та, умовно кажучи, краще, аби в Клубі був Президент?

С.Я.
 - Думаю, що ця модель більш прогресивна, ніж та, де рулити буде одна людина, від якої повністю залежить життєдіяльність клубу. У нашій моделі є місце для підстраховки у фінансовому плані та прийнятті ключових рішень.

Р.Я. - Вона повинна стати вдалою. Президент - це добре лише в плані грошей, якщо він олігарх. А в даній моделі побудови клубу багато переваг. Тут не залежить все від однієї людини, яка може розпоряджатися всім на власний розсуд та бавитися клубом, наче іграшкою. З іншого боку, необхідно, аби засновники пам'ятали, що це - загальне діло, i мета в усіх одна! Тому, свої амбіції треба тримати при собі, поважити один одного та діяти лише на благо "Металіста 1925".

В.Ч. - Категорично проти Президента. Таке вже проходили. Одна людина на власний розсуд все вирішувала, а потім самовільно залишала клуб напризволяще. Президент ні з ким не радився, а вболівальник і близько до команди не підходив. Все вирішувалося за зачиненими дверима. В нас не так. Уболівальники все знають та мають змогу особисто поспілкуватися з генеральним директором Володимиром Лінке та засновником Клубу Сергієм Стороженком. Всі мають змогу прийти на зібрання, почути про проблеми Клубу та надати допомогу.

Д.К. - Така модель може стати успішною. Але на чолі потрібен харизматичний лідер. У нас він є!

С.Ж. - В Європі така схема давно вже успішно існує. "Бенфіка", наприклад, все життя на забезпеченні вболівальників. Але Україні потрібно прийти до цього і ФК "Металіст 1925" покаже, що ми можемо обійтися без олігархів.

І.Ч. - Така модель має стати успішною. Дуже багато світових прикладів, найяскравіший з них - "Барселона". Проте, мабуть, ми маємо зачекати. Зараз непрості часи, як для України, де триває війна, так і для всього українського футболу. Щороку з футбольної мапи зникають клуби, тому наші успіхи дуже тішать. Президент нам не потрібен, бо коли у керма стоїть одна людина, доля клубу залежить тільки від неї. Далеко не треба ходити - "Металіст", "Дніпро", "Геліос"... 

О.К. - Вірю в дану модель. У нас задачі ставляться під кожний сезон. Можливо, вже скоро зможемо поборотися з "Динамо" та "Шахтарем" за Лігу чемпіонів.

С.Д. - Модель структури Клубу на цей момент є ідеальною. В перспективі у Прем'єр-Лізі для відповідного розвитку, дійсно, можна розглядати таку кандидатуру, як Президент. Але з можливістю засновників, як затвердження на посаді, так і зняття з неї.

В.Р. - Створена модель є успішною тому, що ми всі маємо можливість не тільки бути почутими керівництвом футбольного клубу, а і самі приймаємо важливі рішення, в тому числі, з правових і стратегічних питань.

- Чи є ви членом тієї чи іншої комісії?

С.Я.
 - Я є членом комерційної комісії. Аби комісії приносили Клубу користь, він - Клуб - повинен стати ще багатшим. Тоді з'явиться ідея втілювати у життя всі цікаві ідеї, які наразі пропонуються, але не мають можливості для реалізації через брак фінансів.

Р.Я. - Я є членом комісії, більш того, я секретар комісії по комунікаціям із уболівальниками. Інакше й бути не могло, оскільки, вступаючи до "Клубу вболівальників", ця перевага мене вабила чи не найбільше. Це можливість бути в самому Клубі, впливати, допомагати своїми знаннями. На мою думку, комісії вже приносять дивіденди. Поринаймо, наша комісія для Клубу робить багато корисного. Це i організаційні моменти, i долучення вболівальників, популяризація "М1925", ідеї та реалізація конкурсів тощо. Хотилося би, щоб інші комісії, які ще в процесі створення, активно запрацювали.

В.Ч. - Поки що через зайнятість у роботі комісій не участі не приймаю. Але я не пропускаю ані жодного домашнього, ані жодного виїзного матчу, знаходжу гроші та їжджу навіть на дальні виїзні матчі команди. Ось із друзями збираємось до Петрового. Ми організувалися та найняли мікроавтобус. Також не пропускаю жодної події, організованої "Клубом уболівальників". Наприклад, від сімейного дня отримала масу позитивних вражень.

Д.К. - Так, я є членом комерційної комісії. Треба працювати, пропонувати нові ідеї та просувати бренд!

С.Ж. - Так, я беру участь у двох комісіях: комісії по комунікації із уболівальниками та комісії з комерційних питань. Аби комісія приносила дивіденди, потрібно, щоб кожен з нас хотів і міг допомогти Клубу, щоб у тих, хто вступив до комісій, були "жовто-сині" серця!

І.Ч. - Я є членом комісії по комунікації з уболівальниками. Комісія почала роботу одною з перших та вже приносить дивіденди. Основна мета комісії - популяризація бренду "Металіст 1925" серед різних груп уболівальників. Чим більше людей прийдуть на трибуни, тим більшим буде бюджет Клубу та яскравішою підтримка гравців.

О.К. - Так, я член комерційної комісії.

С.Д. - Я не є членом якоїсь комісії, бо не вважаю, що мої можливості якимось чином можуть бути корисними у роботі Клубу. Напевно, саме тому при вашому зверненні я і не ввійшов у число засновників Клубу. Скоріш за все, це мій комплекс. Маю бажання своїми діями поза Клубом привести до членства у "КВ" та на трибуни стадіону якомога більшу кількість професійно підготовлених людей, які б могли допомагати у становленні та просуванні нашого проекту. Популяризувати футбол та Клуб у масах - це моя особиста ціль, як уболівальника.

В.Р. - Так, я відразу вступив до правової комісії "Клубу вболівальників" і на першому засіданні мене обрали Головою. Є дуже складні правові питання діяльності Клубу, в тому числі, у сфері взаємовідносин зі спонсорами, інвесторами, партнерами, у ліцензійній і статутній діяльності. У комісії зібралися дуже активні і професійно підготовлені фахівці, а тому працювати легко, хоча напруженість велика.

- Якими ви бачите перспективи команди у Першій лізі? Шість матчів: чотири перемоги та дві поразки...

С.Я.
 - Упевнений, що новий сезон наша команда розпочне у Прем'єр-Лізі!

Р.Я. - Я оптиміст! Вважаю, що ми на правильному шляху. Старт вдалий. У тренерський талант Сергія Валентиновича (Валяєва - примітка) дуже вірю. Переконався в матчі з "Днiпром-1". Тому, лише вперед, лише до Прем'єр-Ліги! Наше місце там. За "Металіст 1925"! За Харків!

В.Ч. - Не люблю я робити далекоглядні прогнози. З гравців мені подобаються Жданов, Поспєлов і Романов. Молодь, дивлячись на досвідчених Жданова та Поспєлова, повинна зростати. Дуже подобається тренер Валяєв. Йому б побільше впевненості та суворого відношення з футболістами. Але я впевнена, що в Сергія Валентиновича все вийде. До турнірної таблиці заглянемо по закінченні Чемпіонату, а зараз будемо вболівати за наших у кожній грі! Думаю, що цій команді до снаги вирішувати високі завдання. Дуже приємно, що після кожної гри футболісти та тренери підходять до вболівальників і з ними спілкуються. З командою буду завжди - і в радості, і у біді!

Д.К. - Думаю, що будемо боротися за третє місце.

С.Ж. - Якщо команда не буде допускати дитячих помилок, то все у нас вийде. Детально розповідати не буду, адже не хочу загадувати на перед.

І.Ч. - Перед початком Чемпіонату було незрозуміло, що чекає нас надалі. Проте, вже зараз ми можемо сказати про те, що команда має закінчити перше коло в трійці лідерів. Мені абсолютно байдуже, як проведуть свої матчі інші конкуренти, але в своїх поєдинках ми маємо тільки перемагати. А сезон ми маємо завершити не нижче другої сходинки. На нас чекають домашні матчі з СК "Дніпро-1" та "Волинню". Саме в них і буде вирішуватись наша доля.

О.К. - Впевнений - вийдемо до Прем'єр-Ліги!

С.Д. - Я впевнений, що наша команда вийде до Прем'єр-Ліги. Матчі та амбіції всіх співробітників та гравців є цьому підтвердженням. Особливо відзначу Синицю. У ЗМІ була інформація стосовно інтересу до нього "Динамо", але хлопця хотілося б зберегти.

В.Р. - Звісно, ми всі бажаємо перейти до УПЛ. Для виконання цієї задачі у нас все є. Хотілося б побажати керівництву Клуба творчої енергії, а головному тренеру - бути більш виваженим і розсудливим.

Крім того, прес-служба додатково відкрила діалог із тими членами "Клубу вболівальників", хто має заборгованість у сплаті членських внесків або перейшов у неактивний статус. Ми поставили таке запитання. 

- В чому причина заборгованості або не активності у діяльності в якості Члена Клубу уболівальників? Чи маєте намір припинити членство?

Є.Я. - Ви знаєте, таким був час, що трішечки замотався і, з урахуванням сімейних обставин, не зміг своєчасно сплатити внесок. Тому виникла заборгованість. Не маю намірів припинити членство у "Клубі вболівальників", обов'язково буду на матчі з "Прикарпаттям" і ближчим часом ліквідую заборгованість. 

М.С. - У мене є особиста причина, з якої я перестав сплачувати внески, як член "Клубу вболівальників". Вона не має відношення до футбольного клубу. Розраховую, що найближчим часом зможу активізувати власне членство і ліквідувати борг. Розумію, що це важливо, ідля клубу, і для команди. Не прості часи. Тому є складнощі. 

Г.С. - Скажу відверто, є більш важливі справи, на які моя родина вирішили витратити кошти. Так, я люблю футбол і "М1925", но найближчим часом не матиму можливості фінансово підтримувати клуб. Думаю, що в жовтні зможу поновити членство. У будь-якому разі, розраховую на це.

В.А. - Я слідкую за Клубом і не хочу виходити з членів "Клубу вболівальників". Але ситуація склалася таким чином, що я вимушений довготривалий термін знаходитися поза межами України. Лікувався. Зараз повернувся додому і, як тільки буде можливість, відразу поновлю активне членство та ліквідую усі борги. "Металіст 1925" люблю та буду підтримувати.

А.К. - Так, я знаю, що вже накопичилася велика заборгованість по внесках. Розумію важливість "Клубу вболівальників" для фінансової стабільності ФК "М1925". Прошу не виключати мене з "Клубу вболівальників". Вже півроку, як хворіють батьки, і більшу частину заработків спрямовую на ліки для них. Коли є можливість, іду на матч, але внески поки сплачувати можливості не маю.

Примітка. Деякі номери телефонів і поштові скриньки ЧКВ виявилися неактуальними.

Прес-служба ФК "Металіст 1925" вдячна співробітникам Клубу, які працювали над цією темою, а також тим, хто погодився відповісти на наші питання. Бажаємо всім успіхів, здоров'я та перемог! 

Поделиться сообщением

"Металлист 1925" проиграл "Ингульцу" на выезде

"Металлист 1925" проиграл "Ингульцу" на выезде

«Металлист 1925» со счётом 1:0 уступил «Ингульцу» в матче 8-го тура чемпионата Украины среди команд первой лиги.

Первый тайм прошел в упорной и примерно равной борьбе, во втором тайме хозяева завладели преимуществом и сумели вырвать победу. Единственный гол в матче был забит в компенсированное арбитром время, когда мяч в ворота Сидоренко отправил Илья Коваленко. 

У «Металлиста 1925» осталось 12 очков, харьковчане опустились на шестое место в таблице. «Ингулец», имея после победы 13 баллов, поднялись на 5 позицию.

В следующем туре подопечные Сергея Валяева сыграет домашний поединок с «Прикарпатьем». Матч состоится в субботу, 15 сентября, и начнется в 18:00 по киевскому времени.

"Ингулец" - "Металлист 1925" - 1:0
Голы:
 Коваленко И. 90+1

"Металіст 1925": Сидоренко, Жук, Поспєлов, Жданов (к), Ємельянов, Калюжний, Клімаков, Романов (Чегурко 64), Коваленко Є. (Терзі 90+3), Синиця, Сула (Давидов 70)

Поделиться сообщением

Олександр Горяінов - виконуючий обов'язки головного тренера ФК "Металіст 1925"
Олександр Горяінов - виконуючий обов'язки головного тренера ФК
Сьогодні рішенням керівництва ФК "Металіст 1925" через невідповідність етичним та професійним якостям, зневагу до честі і гідності футболістів та працівників Клубу, головний тренер Сергій Валяєв відсторонений від виконання обов'язків. Про це колективу команди перед початком тренування повідомив Генеральний директор Володимир Лінке.

За дорученням Володимира Лінке вечірнє заняття провів асистент головного тренера Сергій Ралюченко. Виконувати обов'язки головного тренера буде Олександр Горяінов.

Володимир Лінке доручив прес-службі Клубу повідомити таке.

Як Генеральний директор Клубу беру на себе всю відповідальність за мою рекомендацію Сергія Валяєва і призначення його на посаду головного тренера нашого Клубу. Це моя особиста помилка, оскільки я не міг уявити, що виважена, спокійна і толерантна людина, яка добре працювала у нашій команді "Металіст Юніор", отримавши всі повноваження і владу керівника, перетворилася на грубу, непослідовну, безсистемну особу. На всі бажання Сергія Валяєва наш Клуб відповідав належним чином, незважаючи на суттєіві витрати, і робив все задля забезпечення його комфортної роботи. На превеликий жаль Сергій Валяєв вдався до інтриг, конфліктів майже з усіма співробітниками, створення різних угрупувань в командному середовищі, зневаги до ветеранів і провідних гравців, образ і безпідставних звинувачень, особливо тих, хто зробив особистий значний внесок в створення команди та її переможний поступ. Уболівальникам, всім небайдужим та шанувальникам футболу - мої глибокі вибачення.

img_13052.jpg

img_13045.jpg

img_13046.jpg

img_13047.jpg

img_13048.jpg

img_13049.jpg

img_13050.jpg

img_13051.jpg

Поделиться сообщением

Матч "Металлист 1925" - "Прикарпатье" в прямом эфире

post_1904.jpg?1536860506?1536899803

15-го сентября "Металлист 1925" проведет очередной домашний поединок в рамках Чемпионата первой лиги. В 9-м туре наша команда в родных стенах будет принимать "Прикарпатье". Трансляция матча состоится на YouTube-канале "желто-синих", а также на телеканале А/ТВК. Кроме того, следить за ходом игры можно будет и в текстовом варианте на официальном сайте "Металлиста 1925".

Составы команд будут опубликованы за 30 минут до стартового свистка арбитра.

Напоминаем, матч "Металлист 1925" - "Прикарпатье" на харьковском стадионе "Металлист" состоится 15-го сентября. Его начало в 18:00.

Поделиться сообщением

"Металлист 1925" - "Прикарпатье" - 2:0. Статистика матча
post_1901.jpg?1537021970?1537030866
15 сентября 2018 г. Харьков. Стадион "Металлист". 9-й тур Чемпионата первой лиги. Начало матча в 18:00. 10 689 зрителей. +20°C

Арбитр - Денис Резников (Каменское)
Ассистенти арбитра - Сергей Толмачов (Мариуполь) и Алексей Целовальник (Донецк)
Четвертый арбитр - Дмитрий Панчишин (Харьков)
Наблюдатель арбитража ФФУ - Виктор Чернышев (Кременчуг)

"Металлист 1925" (футболки синие): Каневцев, Жук, Поспелов, Жданов (к), Мельничук, Ралюченко (Стороженко 88), Калюжный, Романов (Чегурко 68), Коваленко Е. (Терзи 84), Синица (Луиз Фернандо 79), Сула (Давыдов 74)

Запас: Сидоренко, Прихна, Коваленко И., Емельянов, Шевченко, Дехтяренко, Ермоленко

И.о. главного тренера - Александр Горяинов

"Прикарпатье" (футболки зеленые): Пицан, Данищук, Бочкур, Ковальчук (к), Квасный, Оринчак (Комар 46), Боришкевич, Борисевич (Лаврук 71), Конкольняк (Бойко 76), Цюцюра (Худобяк 60), Дитко (Барчук 60)

Запас: Вульчин, Француз, Веприк

Главный тренер - Владимир Ковалюк

Голы: Синица 4, Жук 59

Предупреждения: Каневцев 82 - Барчук 82 

Текстовая онлайн-трансляция на официальном сайте "Металлиста 1925"

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас