YuriPet

Пользователи
 • Публикации

  215
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  16

Последний раз YuriPet выиграл 12 июня 2020

Публикации YuriPet были самыми популярными!

Репутация

103 Эксперт

1 подписчик

О YuriPet

 • Звание
  Местный
 • День рождения 03/27/1956

Контакты

 • Skype
  yurii.pet

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  : Песочин, "Мобиль"

Посетители профиля

4146 просмотров профиля
 1. YuriPet

  Жалобы на скорость Интернета

  Схоже, просто наша "районна" мережа не "витягувала" навантаження після повернення користувачів з роботи. Зараз уже більш прийнятний результат:
 2. YuriPet

  Жалобы на скорость Интернета

  На початку року було: А зараз я маю: Щось мій «Максимум», схоже, скоро дійде до рівня «Преміум».
 3. Дякую за поради, але все ж хотілося би більш зрівноваженого подання новин саме у цьому тематичному розділі.
 4. А може краще відшукувати позитивні новини? Чому тут (як і в усіх ЗМІ) публікується здебільшого "негатив"? Дістало вже!
 5. YuriPet

  Хорошо о Макснете

  А ще більше слабо?
 6. Скорость/пинг у вас тестируются с сервером Триолана. Можно выбрать другой. У меня тест идет на Киевстар-Киев:
 7. Неправильно. Нужно писать "Любимый канал малороссов 1+1 ..."
 8. Ребята, вы хотите, чтобы антивирус вас защищал и не грузил систему? Так не бывает! И вообще-то, я наблюдаю загрузку системы антивирусом только тогда, когда он что-то проверяет. А в обычном режиме работы его "не видно и не слышно". Меньше всего систему нагружает (судя по тестам) ESET. Поставьте его себе и наслаждайтесь.
 9. Если у вас ЦП не совсем современный, то да. У меня даже в ноутбуке, где Mobile DualCore Intel Core i3-3217U, 1800 MHz и память Dual Channel DDR3-1600, 8 MiB, особых "тормозов" на Win10 Pro 19H1 (10.0.18362.325) не наблюдается. А отключается защита очень просто:
 10. Опрос составлен абсолютно некорректно, т.к. нельзя, сравнивая производителей, у одних брать продукт категории "Free", а у других "Professional". До недавнего времени пользовался Avira Antivirus Pro, а теперь считаю, что для Windows 10 на "нормальном железе" сторонний антивирус абсолютно не нужен. Кстати, всегда больше доверял аналитике AV-Comparatives.
 11. Вибачаюсь, але мій ASUS RT-AC58U зі "стоковою" прошивкою таки отримував одиничничну IPv6-адресу (див. другий скріншот).
 12. YuriPet

  Внедрение протокола IPv6

  Даремно abuse видалив свій коментар. Здається, наш улюблений MAXNET до протоколу IPv6 ставиться, як та вредна дитина до нової іграшки: – А у мене он що є! – І я можу це дати тобі погратися. – Але дам так, що ти зможеж гратися тільки сам, тільки вдома і тільки однією рукою. Ну що ж... Почекаємо, доки ця дитина підросте і порозумнішає. А поки що і так "переб'ємося":