YuriPet

Пользователи
 • Публикации

  210
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  14

Последний раз YuriPet выиграл 7 декабря 2019

Публикации YuriPet были самыми популярными!

Репутация

98 Продвинутый

1 подписчик

О YuriPet

 • Звание
  Местный
 • День рождения 03/27/1956

Контакты

 • Skype
  yurii.pet

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  : Песочин, "Мобиль"

Посетители профиля

3905 просмотров профиля
 1. YuriPet

  Хорошо о Макснете

  А ще більше слабо?
 2. Скорость/пинг у вас тестируются с сервером Триолана. Можно выбрать другой. У меня тест идет на Киевстар-Киев:
 3. Неправильно. Нужно писать "Любимый канал малороссов 1+1 ..."
 4. Ребята, вы хотите, чтобы антивирус вас защищал и не грузил систему? Так не бывает! И вообще-то, я наблюдаю загрузку системы антивирусом только тогда, когда он что-то проверяет. А в обычном режиме работы его "не видно и не слышно". Меньше всего систему нагружает (судя по тестам) ESET. Поставьте его себе и наслаждайтесь.
 5. Если у вас ЦП не совсем современный, то да. У меня даже в ноутбуке, где Mobile DualCore Intel Core i3-3217U, 1800 MHz и память Dual Channel DDR3-1600, 8 MiB, особых "тормозов" на Win10 Pro 19H1 (10.0.18362.325) не наблюдается. А отключается защита очень просто:
 6. Опрос составлен абсолютно некорректно, т.к. нельзя, сравнивая производителей, у одних брать продукт категории "Free", а у других "Professional". До недавнего времени пользовался Avira Antivirus Pro, а теперь считаю, что для Windows 10 на "нормальном железе" сторонний антивирус абсолютно не нужен. Кстати, всегда больше доверял аналитике AV-Comparatives.
 7. Вибачаюсь, але мій ASUS RT-AC58U зі "стоковою" прошивкою таки отримував одиничничну IPv6-адресу (див. другий скріншот).
 8. YuriPet

  Внедрение протокола IPv6

  Даремно abuse видалив свій коментар. Здається, наш улюблений MAXNET до протоколу IPv6 ставиться, як та вредна дитина до нової іграшки: – А у мене он що є! – І я можу це дати тобі погратися. – Але дам так, що ти зможеж гратися тільки сам, тільки вдома і тільки однією рукою. Ну що ж... Почекаємо, доки ця дитина підросте і порозумнішає. А поки що і так "переб'ємося":
 9. А ще є така технологія, как Wi-Fi Mesh. Придбавши, наприклад, 3-модульний комплект TP-Link Deco E4 Mesh (DECO-E4-3-PACK) 802.11ac і продумано розташувавши його елементи у своєму будинку, ви отримаєте безперебійний та стабільний зв’язок як усередині приміщень, так і на вулиці. Нижче огляд "молодшого" комплекту із двох модулів. Скачати відео Скачати відео
 10. YuriPet

  Внедрение протокола IPv6

  І вам доброго дня! Щоб уникнути непорозумінь з настройками роутера, я підключав ASUS RT-AC58U із "заводською" прошивкою. Що тут може бути "не так"? Просто ваше обладнання не надсилає IPv6-PD, а чому — для цього "виклик майстра", думаю, не потрібен. Достатньо внести відповідні налаштування у вашому обладнанні, яке має без проблем працювати з сертифікованим обладнанням користувачів.
 11. YuriPet

  Внедрение протокола IPv6

  Сьогодні з 14:40 до 17:20 спілкувався у Facebook з вашим співробітником. Після порад "отключите DHCP в LAN" та "вставьте кабель внешней сети в разъем LAN" попросив, щоб мені передзвонив фахівець, на що отримав відповідь: "В связи с занятостью тех.специалиста можем рекомендовать вызов мастера для настройки оборудования". Дякую за якісну технічну підтримку! Я краще повернуся до роботи з IPv6 через тунельного брокера — там таких "проблем", слава Богу, немає.
 12. YuriPet

  Внедрение протокола IPv6

  От таку відповідь я отримав на форумі.
 13. YuriPet

  Внедрение протокола IPv6

  Передзонив ваш співробітник - тепер роутер отримує IPv6-адресу с довжиною префіксу /64. Приєднуюсь до запитання Slava_D — як отримати користувацький делегований префікс IPv6 ?