Категорії та розділи

 1. ГОЛОВНІ ТЕМИ

  1. FAQ

   Відповіді на питання, що часто ставляться про послуги «Макснет»

   31
   повідомлення
  2. Технічна підтримка

   Допомога абонентам, усунення несправностей, консультація з фахівцями з послуг «Макснет»

   13 к
   повідомлення
  3. Приватним абонентам

   Інформація про послуги, тарифи та умови підключення фізичних осіб

   16
   повідомлень
  4. 15
   повідомлень
  5. Новини компанії

   Повідомлення для абонентів, важлива інформація, анонси заходів

   267
   повідомлень
  6. Акції, програми лояльності та конкурси

   Як заощаджувати на послугах, отримувати бонуси та вигравати призи

   114
   повідомлень
  7. Обладнання та налаштування

   Мануали з використання та налаштування мережевого обладнання

   65
   повідомлень
  8. Відгуки та пропозиції

   Побажання абонентів та користувачів форуму

   83
   повідомлення
  9. Вакансії

   Хочеш стати нашим співробітником? Тобі сюди

   4
   повідомлення
 2. ПК, ГАДЖЕТИ, ТЕХНОЛОГІЇ

  1. Комп'ютери та периферія

   Обговорення комплектуючих, поради щодо заліза

   125
   повідомлень
  2. Програмне забезпечення

   Питання та обговорення софту та ОС

   804
   повідомлення
  3. Комп'ютерна допомога

   Вирішення проблем, пов'язаних із залізом та софтом

   249
   повідомлень
  4. Інформаційна безпека

   Обговорення інструментів захисту особистих даних

   389
   повідомлень
  5. Сучасні технології

   Обговорення трендів та новинок

   344
   повідомлення
  6. Новини зі світу технологій

   Обговорення подій та новин

   1,3 к
   повідомлень
  7. Гаджети

   Обговорення, рекомендації щодо вибору девайсів

   396
   повідомлень
 3. ІНШЕ

  1. 21
   повідомлення
  2. Флейм

   Відійшли від теми? Вам сюди!

   2,5 к
   повідомлення
 • Зараз у мережі   0 користувачів, 0 анонімних, 16 гостей (Повний список)

  • Немає користувачів у мережі в даний момент.
 • Статистика форуму

  3,4 к
  Всього тем
  19,8 к
  Всього повідомлень
 • Користувачі

  Немає користувачів для відображення

 • Сообщения

  • Добрий день. Має бути все ок: nslookup maxnet.ua 1.1.1.2 Server:         1.1.1.2 Address:        1.1.1.2#53 Non-authoritative answer: Name:   maxnet.ua Address: 217.196.160.19 Name:   maxnet.ua Address: 2a00:1210:fffd:fff0::2:5   nslookup maxnet.ua 1.1.1.3 Server:         1.1.1.3 Address:        1.1.1.3#53 Non-authoritative answer: Name:   maxnet.ua Address: 217.196.160.19 Name:   maxnet.ua Address: 2a00:1210:fffd:fff0::2:5  
  • Мак-адреса що закріплена за Вашим підключенням є в особистому кабінеті в розділі "Послуги "Інтернет", також Ви можете звернутися в чат підтримки на нашому сайті, там завжди нададуть допомогу. Персональні налаштування у відкритих темах не можемо розголошувати.
  • При високих навантаженнях на телефонну лінію Ви можете написати нам в онлайн-чат на сайті maxnet.ua (або телеграм https://t.me/Maxnet_support_bot чи вайбер viber://pa?chatURI=maxnetua) чи замовити зворотній зв'язок в особистому кабінеті чи на гарячій лінії 0800310800
  • У такому випадку обирайте "Не клонировать MAC-адрес", а після завершення швидкої настройки - перейдіть у "Дополнительно" - "Сеть" - "Интернет", та у пункті mac clone оберіть "Ввести мак вручную"
  • Здорове харчування, сон за розкладом та фізичні навантаження - основа здоров'я людини. Ці правила допомагають нам добре почуватися, уникати хвороб та подовжити життя. "Хороше самопочуття та довголіття" комп'ютера теж залежать від певних правил експлуатації. Вони не складні, але допомагають значно полегшити роботу пристрою. Що це за правила такі? Найголовніші ми зібрали у статті на сайті. Дотримуйтеся їх та бережіть свій комп'ютер: https://maxnet.ua/.../pravilnoye-pitaniye-gigiyena-i.../  
  • Ми щиро радіємо, коли ви ділитеся з нами своєю думкою Тому, щойно відкрили Google-відгуки, дуже зраділи. Для тих, хто пропустив новину: так, на Google Maps знову можна залишати відгуки А ми ділимося найсвіжішими, які отримали після зняття загального обмеження.  
  • Продовжуємо тримати вас в курсі новин щодо відновлення мереж. З лютого по квітень ми відновили майже 95% мережі в місті. Працюємо в цьому напряму й надалі. Нам вдалося відновити інтернет-зв'язок у понад 20 багатоквартирних будинках. Основні роботи проводилися в центрі міста, районі ХТЗ, Північній Салтівці та с.Циркуни. На жаль, в області ситуація досі залишається небезпечною. Через обстріли та міни роботи просуваються повільніше. Наразі ми продовжуємо модернізацію мережі за технологією PON, щоб у вас завжди був Інтернет, а також підключаємо нових абонентів. Ваш Макснет.    
  • Ще один місяц майже позаду І ми дякуємо, що своєчасно внесено абонентську плату Це допомагає нам в роботі та забезпечує усім необхідним для її продовження та своєчасного ремонту. До речі, якщо ви не знали, у вас є можливість зафіксувати ціну, скориставшись програмою лояльності «Заплати менше — отримай більше!”. Що для цього потрібно зробити? Поповніть свій особовий рахунок на суму, яка відповідає абонентській платі за 6 місяців. Повідомте нашим спеціалістам про оплату будь-яким доступним способом (Телеграм, Месенжер, дзвінок, зворотний дзвінок). Після активації ви отримуєте один місяць користування послугами у подарунок. Чи не чудово?  
  • Сучасний світ сповнений небезпек. Зокрема, якщо йдеться про будинок або квартиру, до них будь-якої миті можуть проникнути злодії. Особливо ризик зростає, якщо ви не знаходитесь вдома довгий час. Один з найбільш ефективних способів захистити ваш дім від небажаних “гостей” - встановити хмарне відеоспостереження. Відеоспостереження допоможе в реальному часі контролювати, що відбувається навколо вашого помешкання, і в разі необхідності уживати заходів для захисту себе та свого майна. Ми пропонуємо хмарне відеоспостереження з використанням передових технологій, які гарантують високу якість відео та надійність зберігання даних. Переходьте за посиланням та обирайте свій варіант безпечного дому: https://maxnet.ua/videonablyudenie/  
  • Ми дуже полюбляємо коли ви пишете нам приємні відгуки. Дякуємо, що підтримуєте. І ми раді, коли ви ділитесь своєю думкою з нами, бо це допомогає нам. Якщо у вас є думки по покращеню мережі, обслуговування чи ви просто хочете щось нам сказати, напишіть у коментарі.