Категорії та розділи

 1. ГОЛОВНІ ТЕМИ

  1. FAQ

   Відповіді на питання, що часто ставляться про послуги «Макснет»

   31
   повідомлення
  2. Технічна підтримка

   Допомога абонентам, усунення несправностей, консультація з фахівцями з послуг «Макснет»

   13 к
   повідомлень
  3. Приватним абонентам

   Інформація про послуги, тарифи та умови підключення фізичних осіб

   16
   повідомлень
  4. 15
   повідомлень
  5. Новини компанії

   Повідомлення для абонентів, важлива інформація, анонси заходів

   260
   повідомлень
  6. Акції, програми лояльності та конкурси

   Як заощаджувати на послугах, отримувати бонуси та вигравати призи

   109
   повідомлень
  7. Обладнання та налаштування

   Мануали з використання та налаштування мережевого обладнання

   62
   повідомлення
  8. Відгуки та пропозиції

   Побажання абонентів та користувачів форуму

   81
   повідомлення
  9. Вакансії

   Хочеш стати нашим співробітником? Тобі сюди

   4
   повідомлення
 2. ПК, ГАДЖЕТИ, ТЕХНОЛОГІЇ

  1. Комп'ютери та периферія

   Обговорення комплектуючих, поради щодо заліза

   125
   повідомлень
  2. Програмне забезпечення

   Питання та обговорення софту та ОС

   801
   повідомлення
  3. Комп'ютерна допомога

   Вирішення проблем, пов'язаних із залізом та софтом

   248
   повідомлень
  4. Інформаційна безпека

   Обговорення інструментів захисту особистих даних

   387
   повідомлень
  5. Сучасні технології

   Обговорення трендів та новинок

   343
   повідомлення
  6. Новини зі світу технологій

   Обговорення подій та новин

   1,3 к
   повідомлення
  7. Гаджети

   Обговорення, рекомендації щодо вибору девайсів

   396
   повідомлень
 3. ІНШЕ

  1. 21
   повідомлення
  2. Флейм

   Відійшли від теми? Вам сюди!

   2,5 к
   повідомлень
 • Зараз у мережі   0 користувачів, 0 анонімних, 26 гостей (Повний список)

  • Немає користувачів у мережі в даний момент.
 • Статистика форуму

  3,4 к
  Всього тем
  19,8 к
  Всього повідомлень
 • Користувачі

  Немає користувачів для відображення

 • Сообщения

  • 522 мкрн, вул. Героїв праці чекає на оптику 😃 
  • Шановні абоненти! Маємо для Вас гарну новину! «Макснет» надає можливість автоматизувати Ваші регулярні платежі за послуги компанії через сервіс Portmone. Зручне рішення позбавить необхідності щоразу шукати спосіб поповнення і заощадить Ваш час. Послугу можна активувати в Особистому кабінеті, просто прив’язавши до «Автоплатежу» свою банківську картку. Як це покроково зробити, описано в підготовленій нами інструкції.   З повагою, команда «Макснет»
  • Шановні абоненти! Доводимо до вашого відома, що за рішенням правовласника були реалізовані зміни у назвах та логотипах наступних телеканалів: “Sport 1 HD” перейменовано у “Спорт 3”; “Sport 1 Baltic” перейменовано у “Спорт 4”; “Sport 2 Baltic” перейменовано у “Sport 1 Baltic”. Продовжуємо тримати вас у курсі оновлень та бажаємо приємного перегляду!   З повагою, команда «Макснет»
  • Шановні абоненти! Термінали IBOX тимчасово можуть не працювати через те, що НБУ відкликав ліцензію у IBOX Bank. Тому компанія «Макснет» тимчасово призупиняє можливість оплати послуг через термінали IBOX до врегулювання цього питання з метою зниження ризиків для абонентів. З іншими доступними каналами для оплати послуг можна ознайомитись у розділі "Оплата" на нашому сайті.   З повагою, команда «Макснет»
  • Розширення покриття «Макснет» за технологією GPON   Шановні абоненти! «Макснет» продовжує розширювати своє покриття за технологією GPON. Тепер послуги «Інтернет», «Цифрове ТБ (Web TV)» та «Телефонія» за сучасною технологію доступні за такими адресами: вул. Південнопроєктна, 18 вул. Південнопроєктна, 22 вул. Південнопроєктна, 28 вул. Південнопроєктна, 32/304 вул. Сохора, 1 вул. Сохора, 3 вул. Сохора, 9а вул. Локомотивна, 6 вул. Машиністів, 6 вул. Машиністів, 6а вул. Машиністів, 8 вул. Машиністів, 8а вул. Машиністів, 8б вул. Машиністів, 10 вул. Диспетчерська, 25 просп. Гагаріна, 308 просп. Гагаріна, 310 просп. Гагаріна, 312 просп. Гагаріна, 312а просп. Гагаріна, 314 просп. Гагаріна, 314а просп. Гагаріна, 316 просп. Гагаріна, 316а Якщо за цими адресами живуть Ваші знайомі, можете порекомендувати їм підключити «Макснет» за акційними пропозиціями, щоб отримати для себе та друзів бонусні місяці користування нашими послугами за програмою лояльності «Рекомендуй Макснет». Деталі програми лояльності. Нагадуємо, что ми продовжуємо забудовувати і модернізувати існуюче покриття за технологією PON і за іншими адресами. Тому збираємо запити від мешканців сусідніх будинків, які зацікавлені в отриманні послуг на базі PON.   З повагою, команда «Макснет»
  • Шановні абоненти! Інформуємо, що телеканали “Дитячий світ” та “Travel XP” припинили трансляцію у зв'язку із закінченням строку дії Договору. Тому їх було видалено з переліку відповідних пакетів ТБ. На заміну додані два нові телеканали: “4EVER Drama” — американський канал з бездоганним підбором драматичних історій для справжніх кіноманів; “4EVER Theater” — американський канал, який відкриває для глядачів двері в захопливий світ театру. А ще додані п'ять нових цікавих телеканалів, доступних для перегляду у форматі високої якості (HD): “4EVER Cinema” — американський канал фільмопоказу, який пропонує глядачам виключно хіти світового кінематографа 20-го сторіччя; “BLACK” — американський музичний канал, який регулярно поповнюється цікавими новинками зі світу Hip-Hop та R’n’B; “Viva Latino” — музичний канал із запальними кліпами латиноамериканських виконавців; “Setanta Ukraine HD” — ірландський спортивний канал з трансляціями Англійської прем'єр ліги, НБА, Формули 1 та інших ключових подій світу спорту; “Setanta Sports HD” — ірландський спортивний канал з трансляціями найбільш рейтингових світових спортивних змагань. Перелічені канали додані у “Базовий” пакет ТБ — DVB-C, WebTV. Бажаємо приємного перегляду!   З повагою, команда «Макснет»
  • Шановні абоненти! На ваші запити, що продовжують надходити, щодо відсутності каналів Viasat у нашому списку каналів, пояснюємо, що групу каналів Viasat не включено Національною Радою України з питань телебачення і радіомовлення до переліку адаптованих телеканалів. Тому відбулася заміна наступних каналів: кнопка 54      «Epic Dram» — «4EVER Drama» (735,25); кнопка 56      «TV1000» — «4EVER Cinema» (751,25); кнопка 62      «TV1000 Action East» — «4EVER Theater» (799,25). Користувачам пакету «Базовий» необхідно виконати пересканування каналів. При додаванні каналів Viasat до переліку адаптованих телеканалів питання щодо їх поверненням буде вирішуватись. Слідкуйте за оновленням інформації на нашому сайті.   З повагою, команда «Макснет»
  • Шановні абоненти! В той час, як Збройні Сили України продовжують героїчно боротися за цілісність та свободу нашої держави, ми продовжуємо завзято працювати та допомагати нашій армії. Так, цьогоріч компанія «Макснет» за запитом наших захисників придбала повнопривідний позашляховик марки Mitsubishi Outlander для потреб військової частини А0501, що у Харківській області. Транспортний засіб вже доставлено за місцем призначення. Не зупиняємось працювати та наближаємо перемогу кожен на своєму місці!   З повагою, команда «Макснет»
  • Шановні абоненти! Ми розширили своє покриття за технологією PON. Тепер послуги «Інтернет», «Цифрове ТБ (Web TV)» та «Телефонія» за цією технологію від «Макснет» доступні за такими адресами: вул. Дерев’янка, 4 вул. Дерев’янка, 4а вул. Дерев’янка, 8 вул. Дерев’янка, 10 вул. Дерев’янка, 12 вул. Дерев’янка, 16а к.1 вул. Дерев’янка, 16а к.2 пр. Науки, 43А пр. Науки, 45Б пр. Науки, 64 пр. Науки, 64А пр. Науки, 66 пр. Науки, 70 пр. Науки, 72 пр. Науки, 77 пр. Науки, 78 пр. Науки, 84 пр. Науки, 92/2 вул. 23 Серпня, 39 вул. 23 Серпня, 43 вул. 23 Серпня, 47 вул. 23 Серпня, 51 вул. 23 Серпня, 55 вул. 23 Серпня, 59 пров. Отакара Яроша, 22 вул. Маяковського, 11 вул. Чернишевська, 76 вул. Чернишевська, 88 вул. Чернишевська, 90 вул. Мироносицька, 25 вул. Мироносицька, 79 вул. Мироносицька, 81/85 вул. Сумська, 71 вул. Сумська, 73 вул. Сумська, 116 вул. Трінклера, 24 Якщо за цими адресами живуть Ваші знайомі, можете порекомендувати їм підключити «Макснет» за акційними пропозиціями, щоб отримати для себе та друзів бонусні місяці користування нашими послугами за програмою лояльності «Рекомендуй Макснет». Деталі програми лояльності. Також ми продовжуємо забудову та модернізацію існуючого покриття за технологію PON за іншими адресами. Тому збираємо запити від мешканців сусідніх будинків, які зацікавлені в отриманні послуг на базі PON.   З повагою, команда «Макснет»