LifeLover

Пользователи
 • Публікації

  6
 • Зареєстрований

 • Відвідування

2 підписника

Про LifeLover

 • День народження 08.07.91

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Харьков

Досягнення LifeLover

Прохожий

Прохожий (1/5)

1

Репутація

 1. Що ж від моменту відключення і до моменту коли телебачення знову запрацює доведеться мені писати заяву на перерахунок за те, що ненадали послугу.
 2. Якщо це правда, то це вже щось, бо сьогодні спробував пізніше IPTV запустити на комп'ютері і та ж сама ситуація! Жоден канал не завантажується!, хоча буквально 2 дні тому дивився ТБ на комп'ютері через VLC. Що у вас там відбувається? Забули заплатити за можливість транслювати телебачення абонентам?
 3. Сьогодні, 05.02.2022 р. зник сигнал телебачення. На усіх телевізорах йдуть прешкоди (жоден канал не працює), я спочатку написав у телеграмі про це повідомлення (Maxnet support), жодної реакції немає! Після цього замовив зворотній зв'язок. Мені подзвонили але адекватного вирішення проблеми так і не запропонували. Запропонували виклик майстра на !11.02.2022 р.!, тобто я та моя родина маємо чекати майже тиждень поки несправність з боку Макснету виправлять? Що це за справи? Що це за відношення до клієнта? P.S. Аналогове ТБ, на усіх телевізорах перешкоди. Ще напишу про якість обслуговування менеджера, що подзвонив - 2/5, на більше він не заслуговує! Якісною техпідтримкою тут і не пахне.
 4. Сообщение на эл. почту получил. Спасибо за разрешение моего вопроса!
 5. Я написал на адресс э.л. почты указанный выше (по поводу перерасчёта за отсутвствие интернет-соединения, лиц. сщёт - 4367), но ответа не получил, будет кто-то предпринимать какие-либо действия?!
 6. Пишу о том, что с 07.01.2017 года (13:00) до 09.01.2017 года (16:00) по адресу Ак. Павлова 160В, 51 небыло интернет сединения. Через оператора колл центра узнал о вмешательстве "третьих лиц" в работу Интернета. Хочу узнать о перерасчете за услуги, которые не предоставлялись в выше описанный период!